Her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz hediyeler siparişinizin içerisine eklenir!
örn:Ürün veya ürünlerinizin tutarı 50TL'yi geçtiğinde 1 adet 100TL'yi geçtiğinde ise 2 adet.


Click to Hide Notification

Click to Show Notification
Rengini Seç www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com
Her Gün Yeni Bir Ürün ve En iyi Fiyat.
Üye Girişi!
e-posta:
şifre:
Şifremi Unuttum
[_____site icinde urun aramasi yapmak icin ustteki alani kullaniniz_____]
ÇÖP SUYU TUTUCU - ÇÖP TABLASI - ÇÖP POŞETİ ALTLIĞI - ÇÖP KOVASI ALTLIĞI

Çöp Suyu tutucu - Çöp Tablası - Çöp Poşeti Altlığı - Çöp Kovası Altlığı

Her evde mutlaka olmalı!

37,00 TL
22
,90
TL
+ 4.9 TL Kargo

BEĞEN / PAYLAŞ

Aklindatut.com kampanyalarını ve fırsatlarını kaçırmamak için beğen butonuna tıklayınız. Aklindatut.com Hergün Yeni Ürünleri Yakalayın!

"ÇÖP SUYU TUTUCU ÇÖP TABLASI" Çöp Suyu tutucu Çöp Tablası Çöp Poşeti Altlığı Çöp Kovası Altlığı

AÇIKLAYICI BİLGİ NOTU


Ürün,günlük hayatta çok sık olarak tanık olduğumuz ev,ofis, işyeri ve çöp poşeti kullanılan heryerde,çöp poşeti dolduktan sonra dış kapı önüne,ya da başka bir yere nakledilirken,çöp poşetinin altından sızabilecek çöp sularını tutmayı ve yere,halı üzerine ve yüzeye damlamalarını önlemeyi amaç edinmektedir.Halahazırda,çöp poşetinden sızabilecek çöp sularını tutmak amacıyla tabak, tencere kapağı, tepsi gibi eşyalar kullanılmakta ya da ikinci bir poşet kullanılmakta ve bu da hijyenik olmaktan uzakta ve hoş bir görüntü arz etmemektedir.


Ürün, bunun önüne geçmekte ve çöp poşeti mutfaktan,balkondan, bulunduğu yerden alındıktan sonra dış kapı önüne götürülene kadar çöp poşetinin altından sızabilecek çöp sularını üzerinde muhafaza etmekte, ilave olarak da çöp poşeti kapı önünden alınana kadar üstünde bekletebilmektedir.


Çöp poşeti,çöp tablasının üzerinden alındıktan sonra da musluk suyu altında temizlenip bir sonraki kullanıma hazır halde bulundurulur.


Dolayısıyla ürün, birçok defa sorun olabilecek ev , ofis içi ve dış kapı önü temizliğini sağlamaktadır. Gündelik hayatta çok sık kullanılabilecek bir üründür.
ÇÖPLERDEN SIZAN SIVILAR İÇİN HARİKA BİR ÜRÜN!ÇAP:32cm

Ağırlık: 210gram

 

 

Bu ürünü --"KREDİ KARTI" ile (3D Secure güvenliğinde) veya ürün elinize ulaştığında -"KAPIDA ÖDEME" sistemi ile satın alabilirsiniz.

Sepetinize Eklediğiniz tüm ürünlere, ADET-BOYUT sınırlaması olmaksızın, "TEK BİR KARGO ÜCRETİ" ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bonus Card

Axess

Kredi Kartları

Turkcell Mobil Ödeme

Avea Mobil Ödeme

PayPal Ödeme

3D Secure

GoDaddy 128 SSL Certificate

Aras Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı

Ups Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı
Diğer Ürünler