Her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz hediyeler siparişinizin içerisine eklenir!
örn:Ürün veya ürünlerinizin tutarı 50TL'yi geçtiğinde 1 adet 100TL'yi geçtiğinde ise 2 adet.


Click to Hide Notification

Click to Show Notification
Rengini Seç www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com
Her Gün Yeni Bir Ürün ve En iyi Fiyat.
Üye Girişi!
e-posta:
şifre:
Şifremi Unuttum
[_____site icinde urun aramasi yapmak icin ustteki alani kullaniniz_____]
SWEET SWEAT WAİST TRİMMER TERMAL SAUNA TERLEME GÖBEK KORSESİ BEL INCELTME ZAYIFLAMA YAĞ YAKMA SPOR KEMERİ

Sweet Sweat Waist Trimmer Termal Sauna Terleme Göbek Korsesi Bel Inceltme Zayıflama Yağ Yakma Spor Kemeri

Hem sıkılaştırma hem inceltme özelliklidir.

80,00 TL
49
,90
TL
+ 4.9 TL Kargo

BEĞEN / PAYLAŞ

Aklindatut.com kampanyalarını ve fırsatlarını kaçırmamak için beğen butonuna tıklayınız. Aklindatut.com Hergün Yeni Ürünleri Yakalayın!

Termal Kemer Sweet Sweat

Bel Göbek Basen Zayıflama Korsesi

  • Terleme Kemeri Bel ve Karın Göbek Bölgesini Termal Etkisiyle Terletir Bu Bölgedeki Yağların Atılmasını Saglar.
  • Neopren Kumaş vücut ısısını yükseltir ve göbek-yan bölgeler ve bel kısmında termele sağlar.
  • Üzerindeki ikinci lastik sayesinde daha fazla sıkıştırıp terleme oranını arttırmak sizin elinizde.
  • Cırtlı ve esnek yapısı sayesinde tüm bedenlerde rahatlıkla kullanabilen özelliğe sahip. Özel kumaş yapısı sayesinde termal etkiye ilaveten sürekli mikro masaj etkisiyle bölgesel yağ toplanmalarının azalmasına ve yağ oluşumunun önlenmesine yardımcı olur.

Karın yağlarının giderilmesine yardımcı olan waist trimmer termal göbek korsesi, ince ve kıvrımlı bir vücuda, ideal ölçülere ulaşmaya destek olan esnek bir iç giysidir.


Waist Trimmer Korse Ne Demek?

Sıkılaştırıcı özelliği bulunan esnek ve toparlayıcı özellikli kumaşlardan elde edilmiş olan waist trimmer korse, termal etkili kumaşı sayesinde vücut ısısının artmasına yardımcı olan ve aynı zamanda yağ yakımının doğal bir şekilde gerçekleşmesine katkı sağlayan inceltici etkili bir aparattır. Waist trimmer korse göbek ve bel çevresini zayıflamasına yardımcı olmaktadır. Bu bölgede ısı artışı ile birlikte metabolik olarak hızlanma sağlayarak kalıcı olarak vücudu forma sokmaya destek olmaktadır.


Bölgesel olarak incelme meydana getirmeye yardımcı olan waist trimmer bel inceltici korseler giyildiği andan itibaren (ayarlanabilir sıkılılaştırma bantları sayesinde) vücutta daha zayıf gözükme ve 1-2 beden incelme sağlamaktadır.


Bu etki korseyi çıkardığınız zaman geçmektedir. Etkinin kalıcı olabilmesi için düzenli kullanım sağlanmalıdır. Bu korseler hem sıkılaştırıcı hem de terletici özelliği sayesinde yağ yakıcıdır. Düzenli ve doğru bir şekilde kullanıldığı zaman kısa sürede gözle görülür bir incelme meydana getirebilmektedir. Vücut hatlarının kıvrımlı durmasını sağlayan bu iç giysiler belin ince kalçanın ise daha yuvarlak ve toplu gözükmesini sağlama özelliğine sahiptir. Bu etkileri sayesinde ideal bir görünüm meydana getirebilmektedir.


Waist Trimmer Korse Kullanımı Waist trimmer termal korse nasıl kullanılır?

Günlük hayatta kolayca takılıp çıkartılabilen waist trimmer korse başlangıç aşamasına kısa süreli kullanılmalıdır. Zaman içerisinde bu kullanım süresi artmalıdır. Kullanım süresi arttıkça görülen etkide de artış meydana gelmektedir. Waist trimmer korseyi taktığınız zaman anında incelme sağlayabilirsiniz. Fakat bunun kalıcı bir hal alması için vücut ısısının artmasına destek olan basit yürüyüşler ya da egzersizler uygulanabilir. Kan dolaşımının hızlanmasını sağlayan bu korse modelleri giyildiği andan itibaren terleme etkisi oluşturabilmektedir. Fakat bu etkinin artmasını istiyorsanız basit karın hareketleri uygulayabilirsiniz. Waist trimmer korseyi günlük hayatta kıyafetlerinizin içine giyebilirsiniz. Esnek kumaşlardan elde edilmiş olan bu iç giysiler kıyafetlerin atında vücudunuzun daha zayıf ve formda gözükmesine yardımcı olur. Eğer bölgesel olarak vücudunuzda şekillendirici bir etki meydana getirmek ve sarkma gibi problemlerden kurtulmak istiyorsanız yağ yakımı ile birlikte sıkılaşma sağlamanız gerekmektedir. Bu korse modelleri toparlayıcı kumaşları sayesinde vücudunuzda sıkılaşma meydana getirmektedir.


Bel çevresini rahatça saracak şekilde şekillendirir ve doğal olarak esnektir bu nedenle bedeninize uyum sağlar. Egzersiz sırasında terlemeyi ve aktiviteyi artırarak sıcaklığın yükselmesine ve bu sayede kilolarınızdan arınmanıza yardımcı olur.


Kemerin boyu : 120 cm

Kemerin Eni :23 cm


Renk Seçeneği:

Pembe

Siyah


Bonus Card

Axess

Kredi Kartları

Turkcell Mobil Ödeme

Avea Mobil Ödeme

PayPal Ödeme

3D Secure

GoDaddy 128 SSL Certificate

Aras Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı

Ups Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı
Diğer Ürünler