Her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz hediyeler siparişinizin içerisine eklenir!
örn:Ürün veya ürünlerinizin tutarı 50TL'yi geçtiğinde 1 adet 100TL'yi geçtiğinde ise 2 adet.


Click to Hide Notification

Click to Show Notification
Rengini Seç www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com
Her Gün Yeni Bir Ürün ve En iyi Fiyat.
Üye Girişi!
e-posta:
şifre:
Şifremi Unuttum
[_____site icinde urun aramasi yapmak icin ustteki alani kullaniniz_____]
SUN JAR - GÜNEŞ KAVANOZU - LAMBA

Sun Jar - Güneş Kavanozu

Sadece bir kavanoz değil, güneş enerjisini depolayıp hava karardığında aydınlanan bir kavanoz!

240,00 TL
149
,90
TL
+ 4.9 TL Kargo

BEĞEN / PAYLAŞ

Aklindatut.com kampanyalarını ve fırsatlarını kaçırmamak için beğen butonuna tıklayınız. Aklindatut.com Hergün Yeni Ürünleri Yakalayın!

 

 

Bu klasik görünümlü buzlu cam kavanozun içinde solar enerji paneli, şarj edelebilir pil ve LED ampul var. Kavonozu pencerenizin kenarına veya yeterli ışık alan bir yere bırakıyorsunuz, böylece gün içinde kullanacağı enerjiyi depoluyor. Karanlık olunca da çevresine sıcak ve aydınlatıcı bir ışık veriyor. Bunu yapmak için kesinlikle elektirik bağlantısı gerekmiyor.

 

Renk değiştirme düğmesi üstteki kapağın altındadır.İsterseniz MAVİ isterseniz TURUNCU yanabilmektedir.Düğmesini orta kısma getirirseniz Sun-Jar' OFF konumuna getirirsiniz.

 



Kavanozun içindeki akılı ışık sensörü sayesinde hava karardığında (veya ışıklar sönünce) LED ampulü otomatik olarak devreye giriyor.İstediğiniz zaman bu özelliği devre dışı bırakmak için, kapağın altındaki anahtarı kullanabilirsiniz.Yine aynı yerde bulunan kademeli renk değiştirme anahtarı ile ister turuncu isterseniz mavi renk seceği ile kullanabilirsiniz.

 

 

Tam şarj olma süresi yaklaşık 3 saattir ve yaklaşık 5 saatlik ışık üretir.

 

Boyutları: yükseklik 16 cm , genişlik 10 cm, derinlik 10 cm

 

Sun Jar?ın evinizdeki kullanım alanı da çok geniş. Su geçirmez olduğu için bahçenizde kullanabilirsiniz, yumuşak LED ampullerinin verdiği sıcak ışık sayesinde çocuk odalarında gece lambası ya da partileriniz için mood-light olarak da kullanabilirsiniz. Sun Jar?ın tamamen şarj olması 3 saat sürer ve bu size 5 saatlik çok hoş bir ışıklandırma sağlar.

 

 

Aynı zamanda oldukça farklı bir hediye fikri olabilir.

 

.

 

 

Bu ürünü -"Turkcell / Avea" hatlı cep telefonunuz üzerinden, -"Paypal" ile , -"KREDİ KARTI" ile (3D Secure güvenliğinde) veya ürün elinize ulaştığında -"KAPIDA ÖDEME" sistemi ile satın alabilirsiniz.

Bonus Card

Axess

Kredi Kartları

Turkcell Mobil Ödeme

Avea Mobil Ödeme

PayPal Ödeme

3D Secure

GoDaddy 128 SSL Certificate

Aras Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı

Ups Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı
Diğer Ürünler