Her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz hediyeler siparişinizin içerisine eklenir!
örn:Ürün veya ürünlerinizin tutarı 50TL'yi geçtiğinde 1 adet 100TL'yi geçtiğinde ise 2 adet.


Click to Hide Notification

Click to Show Notification
Rengini Seç www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com
Her Gün Yeni Bir Ürün ve En iyi Fiyat.
Üye Girişi!
e-posta:
şifre:
Şifremi Unuttum
[_____site icinde urun aramasi yapmak icin ustteki alani kullaniniz_____]
SCHOLL JEL AYAKKABI TABANLIĞI

Scholl Gel Activ Jel Ayakkabı Tabanlığı

Ayaklarınız bu ürünü hakediyor!

112,00 TL
69
,90
TL
+ 4.9 TL Kargo

BEĞEN / PAYLAŞ

Aklindatut.com kampanyalarını ve fırsatlarını kaçırmamak için beğen butonuna tıklayınız. Aklindatut.com Hergün Yeni Ürünleri Yakalayın!

SİPARİŞ HATTI : 02125725372
GelActiv Tabanlıklar ayaklarınızın maruz kaldığı aşırı baskıyı azaltmak için tasarlanmıştır.Scholl gelactiv tabanlık ile ayağınızda gün boyu mükemmel jel konforu İster uzun uzun alışveriş yapın, ister ailenizle bir gezintinin keyfini çıkarın, ister tempolu bir yürüyüşe çıkın? Yeni Scholl GelActiv Günlük Tabanlıklar, sunduğu destek ile ayaklarınızda gün boyu konfor sağlar.


Scholl Jel Tabanlık Tecrübe ve inovasyonun mükemmel birleşimi!


Mükemmel destek ve darbe yumuşatma

Yeni Scholl GelActiv teknolojisinin çift katmanlı jel yapısı, etkili biçimde darbeleri emer ve yürüme veya günlük aktiviteler sırasında ayağınızın maruz kaldığı aşırı baskıyı azaltır. Sert jel, ayak oyuğunu ve topuğu desteklerken yumuşak jel darbeleri yumuşatır ve ayaktaki baskıyı hafifletir.


Yeni Scholl GelActiv Tabanlıklar kesilerek kolaylıkla her ayak numarasına uyarlanabilir. Ayakkabınıza yerleştirdiğinizde sabit kalır.


Tabanlıklar ılık, sabunlu bezle silinerek kolayca temizlenebilir ve yeniden kullanılabilir.


Scholl GelActiv teknolojisi

Özel ve yenilikçi GelActiv teknolojisi, etkili şekilde darbeleri yumuşatan ve ayaktaki baskıyı azaltan iki jel katmanından oluşur: ayak oyuğunu ve topukları destekleyen sert jel ve ayaktaki baskıyı azaltan yumuşak jel.


Scholl active gel SIK SORULAN SORULAR:

Scholl GelActiv Tabanlıklar, kimler tarafından kullanılabilir ve hangi ayak numaralarına uygundur?

Scholl GelActiv Tabanlıkların kadın ve erkekler kullanabilir.. 36 -42 arası ve 43-46 arası kullanımı için 2 model mevcuttur. . Ambalaj üzerindeki ayak numarası yönergelerine bakarak gerekiyorsa işaretli çizgilerden ayak numaranıza uyacak şekilde keserek kullanabilirsiniz. Yani her ayağa uyuyor.

Ürünü sepete eklerken boyut seçebilirsiniz.

Tabanlıkları keserken ürüne zarar verir miyim?

Keserken keskin bir makas kullanarak tabanlığın kenarlarının yıpranmasını engelleyin. Dikkatlice kestiğiniz sürece tabanlıklar zarar görmez. Önce işaretli çizginin biraz dışından keserek tabanlığın bir anda fazla küçülmesini engelleyin (zira bazı ayakkabıların kalıbı numarasından büyük veya küçük olabilir). Tabanlığı daha sonra gerekirse biraz daha keserek ideal ölçüye kavuşturabilirsiniz.


Bir tabanlık nasıl farklı ayak numaraları ile uyumlu olabilir?

Scholl GelActiv Tabanlıkları gerekirse işaretli çizgilerden keserek tabanlıkların ayak numaranıza uymasını sağlayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgiyi ambalajın üzerinde bulabilirsiniz.


2 boy için tabanlık çeşitlerinin arasında bir fark bulunuyor mu?


Aralarındaki tek fark boyutlarıdır. Daha büyük boyutlarda bir tabanlığa ihtiyaç duyan kadınlar, erkekler için olan çeşitleri; daha küçük boyutlarda bir tabanlığa ihtiyaç duyan erkekler ise kadınlar için olan çeşitleri kullanabilir.

JEL TABAN AŞAĞI BAKICAK ŞEKİLDE KULLANILIR. KUMAŞ TARAF YUKARIDA KALACAK.


Scholl Gel Activ standart boyutta olup istenilen numaraya göre kesilerek ayarlanabilmektedir.

SİPARİŞ HATTI : 02125725372

 

 

-"KREDİ KARTI" ile (3D Secure güvenliğinde) veya ürün elinize ulaştığında -"KAPIDA ÖDEME" sistemi ile satın alabilirsiniz.

Sepetinize Eklediğiniz tüm ürünlere, ADET-BOYUT sınırlaması olmaksızın, "TEK BİR KARGO ÜCRETİ" ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bonus Card

Axess

Kredi Kartları

Turkcell Mobil Ödeme

Avea Mobil Ödeme

PayPal Ödeme

3D Secure

GoDaddy 128 SSL Certificate

Aras Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı

Ups Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı
Diğer Ürünler