WhatsApp Sipariş Hattı:

SALKOM NATURAL BİTKİSEL ŞAMPUAN VE SERUM İKİLİ ÖZEL SET

Her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz hediyeler siparişinizin içerisine eklenir!
örn:Ürün veya ürünlerinizin tutarı 50TL'yi geçtiğinde 1 adet 100TL'yi geçtiğinde ise 2 adet.


Click to Hide Notification

Click to Show Notification
Rengini Seç www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com
Her Gün Yeni Bir Ürün ve En iyi Fiyat.
Üye Girişi!
e-posta:
şifre:
Şifremi Unuttum
[_____site icinde urun aramasi yapmak icin ustteki alani kullaniniz_____]
SALKOM NATURAL BİTKİSEL ŞAMPUAN VE SERUM İKİLİ ÖZEL SET

Salkom Natural Bitkisel Şampuan ve Serum İkili Özel Set

Saç Dökülmelerine Karşı Etkili Bitkisel Şampuan & Serum

352,00 TL
219
,90
TL
+ 4.9 TL Kargo

BEĞEN / PAYLAŞ

Aklindatut.com kampanyalarını ve fırsatlarını kaçırmamak için beğen butonuna tıklayınız. Aklindatut.com Hergün Yeni Ürünleri Yakalayın!
Sipariş Hattı: 02125725372


Salkom Saç Bakım Seti - Şampuan+Serum ( Her Saç Tipi İçin )


Salkom natural bitkisel şampuan saç dökülmesi sorununu yaşayan veya saçlarını korumak isteyen için formülü güçlendirilmiş bitkisel şampuandır.


Amino Acid Complex, olea extract aktiflerini içeren formülü sayesinde saç dökülmesine karşı yardımcı olur. Yapılan klinik araştırmalar sonucunda Salkom Natural Şampuan saç dökülmesine karşı özel olarak etki gösterdiği kanıtlanmıştır, düzenli kullanımda saç foliküllerinin güçlenmesini sağlayarak saç oluşumunu destekler.Sağlık bakanlığı onaylı Salkom Natural her yaş grubundaki insanlar tarafından gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Burada dikkat edilmesi gereken konu piyasada satılan birçok ürün Tarım Bakanlığı onaylı iken Salkom Natural Şampuan Sağlık Bakanlığı bildirimi ile gerekli tüm dermotolojik testlerden başarıyla geçen Salkom Natural saç seti sağlığa hiçbir zararı olmayan ve alerjik etkileri bulunmayan bir formüle sahiptir.


NASIL ETKİ EDER VE YARARLARI?

Saç dökülmesinin nedeni genetik, stres, düzensiz bakım, Diyabet ya da böbrek hastalığı gibi nedenlerle de dökülebilen saçların tedavisinde yine Salkom Natural Şampuan en güvenli çözüm olacaktır. Çünkü sağlığa herhangi bir zararı yoktur. Kepek, saç derisinin kaşınması ya da pullanması gibi karşınıza çıkan baş edemediğiniz saç problemlerinden en kısa yoldan ve etkili şekilde kurtulmanın yolu Salkom Natural set?dir.


Salkom Natural saç setini kullanmaya başladıktan yaklaşık 30 gün sonra, en ince saçlarınız olan ve ayva tüyü olarak nitelendirilen saçlarınız normal hacimlerine kavuşacak; saç çıkmayan bölgelerde ise ince telli saçlar çıkmaya başlayacaktır. Bu ince telli saçlar da bir süre sonra hacmine kavuşucaktır. Saçların canlılığını sağlayan ana madde B vitaminidir. Salkom Natural saç seti, özellikle yoğun şekilde B vitamini içermekte saçlarınızın ve saç derinizin ihtiyacı olan B vitamininin tamamını tek başına sağlamaktadır. Ayrıca Salkom Natural Şampuan, saç pigmentlerini de düzenleyecek şekilde geliştirilmiş ve bu pigmentlerin daha sağlıklı olabilmesi için bol miktarda çinko, bakır ve demir gibi mineraller içermektedir.


Saçları proteinler meydana getirir. Amino asitler, proteinlerin en ufak yapı taşlarıdır ve totalde 20 tane bulunur. Vücut tarafından sentezlenemezler, onun için dışarıdan alınmaları gerekir. Her canlının ihtiyaç duyduğu amino asitler farklıdır. Amino asitlerin vücutta oldukça önemli rolleri vardır. Gelişim, kaslar, saçlar, deri elastikiyeti, metabolizmik hareketler vb. Bu nedenle proteinler saçlarınız için en iyi dostunuzdur. Ayrıca kolajen yapıyı destekleyerek yaşlılık etkilerini geciktirir.

Teknik olarak baktığımızda; Salkom Natural Şampuan

SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI, ANDROGENİK ALOPESİNİNİN İLERLEMESİNİ ENGELLER.

Saçların büyüme döngüsünü normal hale getirir.

Kafa derisinin fonksiyonel bozukluklarının önüne geçer.

Kepek karşı etkilidir.

Saç dökülmenizi durdurur.

Saçlarınıza ipeksi bir yumuşaklık verir.

Saçlarınıza hacim kazandırır.

Salkom Şampuan & Serum Kullanımı

Islak saça parmak uçlarınızla hafifçe masaj yaparak uygulayın köpürttükden sonra durulayın. Saçlar Salkom Şampuan ile yıkandıktan ve havlu ile kurulandıktan Sonra nemli ve temiz saça Salkom Serum uygulanır. Dairesel hareketlerle 1 dakika kadar masaj yapılarak saç derisine yedirilmelidir. Durulanmaz Salkom Serum, gece yada gündüz kullanılabilir. İyi bir sonuç için saçta en az 8 saat bekletilmelidir.

Özel 2'li set:

1 adet 400ml şampuan

1 adet 100ml saç Bakım Serumu


DERMATOLOJİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR.

ISO 9001- 14001-18001 KALİTE STANDARTLARINA GÖRE BELGELENDİRİLMİŞTİR.

Bonus Card

Axess

Kredi Kartları

Turkcell Mobil Ödeme

Avea Mobil Ödeme

PayPal Ödeme

3D Secure

GoDaddy 128 SSL Certificate

Aras Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı

Ups Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı
Diğer Ürünler