Her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz hediyeler siparişinizin içerisine eklenir!
örn:Ürün veya ürünlerinizin tutarı 50TL'yi geçtiğinde 1 adet 100TL'yi geçtiğinde ise 2 adet.


Click to Hide Notification

Click to Show Notification
Rengini Seç www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com
Her Gün Yeni Bir Ürün ve En iyi Fiyat.
Üye Girişi!
e-posta:
şifre:
Şifremi Unuttum
[_____site icinde urun aramasi yapmak icin ustteki alani kullaniniz_____]
PREMİUM TÜRK KAHVE SETİ

Premium Türk Kahve Seti

Sevdiklerinize veya kendi evinizi çok keyifli bir hediye.

Tükendi

BEĞEN / PAYLAŞ

Aklindatut.com kampanyalarını ve fırsatlarını kaçırmamak için beğen butonuna tıklayınız. Aklindatut.com Hergün Yeni Ürünleri Yakalayın!

 

Türk Kahvesi, 1543 yılında hüküm süren Kanuni Sultan Süleyman döneminden günümüze ülkemizin en karakteristik kültürel ürünlerinden birisidir.


Fincan

Geleneksel Türk motiflerinden lale ve karanfil çiçeği ile süslenmiştir. Hollanda başta olmak üzere tüm dünyaya Türkler tarafından dağıtılmış olan lale, tasavvuf kültüründe Allah'ın birliğini temsil etmektedir. Karanfil motifi ise ilkbaharı, yenilenmeyi ve yeniliği temsil eder. Yeniliğe dair her şey Karanfil?in kusursuzca açılmış yapraklarında gizlidir.

 

Kütahya?da üretilen bu özel fincanın bir diğer özelliği ise Belçika?dan ithal, sertfikalı ve yüksek doluluk oranına sahip ithal yaldızla süslenmiş olmasıdır.

 

Cezve

%100 Bakır cezve, kahveyi usulüne göre pişirmenizi sağlayacaktır. Bakır cezvenin bir diğer özelliği ise parlaklığını veren nikel kaplamasıdır.

Güldanlık

Pirinç kapaklı geleneksel motiflerle süslenmiş şişe, Osmanlı kültüründe Güldanlık olarak kullanılagelen bir alışkanlığın farklı bir sunumudur. Günümüzdeki güldanlıklar, kalitesiz ve asitte eritilen metallerden üretildiği için sağlığa en uygun olarak cam şişe ve pirinç kapak tercih edilmiştir. Osmanlı döneminde saray cariyelerine ölçü ile dağıtılan esanslar ve kokulardan koyarak dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Lokumluk

Pirinç kapaklı lokumluk için cam kase ve pirinç kapak tercih edilmiştir. Tarihten bugüne kahvenin yanında sunulan Türk lokumu tamamlayıcı ve önemli bir adettir.

Su Bardağı

Kahveyi hazırladıktan sonra ara ara su içmeniz ve ağız tadınızı sakinleştirmeniz için ikram edilen su bardağı için ise küçük bir öneri: İçine çiğ nane ve nar taneleri koyarak hoş bir aroma yakalayabilirsiniz.

 

Paket İçeriği

Altın Yaldızlı Türk Kahvesi Fincanı

Bakır Cezve

Pirinç Kapaklı Cam Güldanlık

Pirinç Kapaklı Cam Lokumluk

Desenli Kahve Yanı Su Bardağı

 

 

Bu ürünü -"Turkcell / Avea" hatlı cep telefonunuz üzerinden, -"Paypal" ile , -"KREDİ KARTI" ile (3D Secure güvenliğinde) veya ürün elinize ulaştığında -"KAPIDA ÖDEME" sistemi ile satın alabilirsiniz.

Sepetinize Eklediğiniz tüm ürünlere, ADET-BOYUT sınırlaması olmaksızın, "TEK BİR KARGO ÜCRETİ" ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bonus Card

Axess

Kredi Kartları

Turkcell Mobil Ödeme

Avea Mobil Ödeme

PayPal Ödeme

3D Secure

GoDaddy 128 SSL Certificate

Aras Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı

Ups Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı
Diğer Ürünler