Her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz hediyeler siparişinizin içerisine eklenir!
örn:Ürün veya ürünlerinizin tutarı 50TL'yi geçtiğinde 1 adet 100TL'yi geçtiğinde ise 2 adet.


Click to Hide Notification

Click to Show Notification
Rengini Seç www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com
Her Gün Yeni Bir Ürün ve En iyi Fiyat.
Üye Girişi!
e-posta:
şifre:
Şifremi Unuttum
[_____site icinde urun aramasi yapmak icin ustteki alani kullaniniz_____]
POWER RELAX SHOWER SU TASARRUFLU DUŞ BAŞLIĞI

Power Relax Shower Su Tasarruflu Duş Başlığı

Su Tasarruflu, arıtmalı ve Tazyikli Duş Başlığı. Hem ekonomik hem keyifli.

53,00 TL
32
,90
TL
+ 4.9 TL Kargo

BEĞEN / PAYLAŞ

Aklindatut.com kampanyalarını ve fırsatlarını kaçırmamak için beğen butonuna tıklayınız. Aklindatut.com Hergün Yeni Ürünleri Yakalayın!

Su Tasarruflu Arıtmalı Duş Başlığı Power Shower


Relax Power shower ionic shower head


Su Tasarruflu Tazyikli Duş Başlığı


RELAX SHOWER %50'YE VARAN SU TASARRUFLU ve ARITMALI DUŞ BAŞLIĞIDuş alırken hem tasarruf yapın? Basınçlı duş başlığı


Tasarruflu duş başlığı, lazerle açılan özel ve çok küçük delikleri sayesinde akan suyun şiddetini dengeler ve yüksek bir ekonomi sağlar


Dakikada en fazla 10 litre su akışına izin veren özel tasarımlı duş başlığı, aynı zamanda suyun arıtılmasını sağlar


Tazyikli duş başlığı, montajı Kolaydır tüm standart hortumlara uyar.


Relax Power Shower Tasarruflu Duş Başlığı


Relax shower tasarruflu duş başlığı, sıradan duş başlıklarına kıyasla %50 ye kadar su kullanımdan tasarruf etmenize yardımcı olan bir üründür. Başlıktan gelen suyun tazyikini azaltmadan aynı zamanda daha az su tüketimi yapmanızı sağlayan bu ürün sıradan duş başlıklarına kıyasla 2 kata kadar daha basınçlı su verir. Tabi aynı zamanda sıcak su kullanımını da düşünürsek, daha az su kullanımı daha az enerji kullanımına yardımcı olacağından, enerjiden de tasarruf etmiş olacaksınız. Sürekli sıcak su veren kombi gibi sistemlerde sıcak su sıkıntı yaşanmasa da, güneş enerjili panel veya eski tip şofbenlerde kullanım sonucu soğuyan suyu düşündüğünüzde, sıcak sudan tasarruf ederek daha uzun süre sıcak su kullanma şansı elde edebilirsiniz.


Relax Power Shower nedir?


Orijinal polikarbondan ve %100 paslanmaz çelikten üretilmiş olan Relax Shower tasarruflu duş başlığı, içerisinde barındırdığı filtrelerle suyu arıtan ve aynı zamanda tazyik gücünü arttırarak daha az su kullanıma yardımcı olan bir tasarruflu duş başlığıdır. İçerisinde, filtreler sayesinde su içerisinde olabilece pas, kir, yosun, klor veya partiküllerden de suyunuzu temizleyecektir.


Relax Power Shower nasıl çalışır?

Relax shower tasarruflu duş başlığının çalışma prensibini özetlemek gerekirse; Relax shower duş başlığı içerisinde yer alan tornada tüpü, dönme etkisi sayesinde suyun basıncını artırırken oluşturduğu su kabarcıkları sayesinde de suya yumuşaklık kazandırmaya yardımcı olur. Duş başlığının baş kısmında 410 adet 0,2 mm çapında mikro gözenek bulunmaktadır. Bu sayede çok basınçlı su akışı sağlanmaktadır. Şeffaf başlığı sayesinde suyun akışını ve duş başlığının kirlendiğini de gözlerinizde görebilir, kirlendiği zaman temizleyebilirsiniz. Filtreler sayesinde duş başlığı tıkanmaya karşı korunacağından uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.


Ürün üzerinde yer alan filtreler ve su çıkış noktalarında mikro delikler o kadar küçük ki, bu sayede suya çok fazla bir tazyik kazandırıyor. Bu da daha az su ama daha fazla tayzik anlamına geliyor. Tabi temizlenmiş suyu da unutmayalım.


Ürün Özellikleri

Dakikada en fazla 10 litre su akıtır.

Özel lazer kesim ince delikler

Mini küre topları ile su ile temas ettiğinde koku yayar.

Yumuşak dokunuşlu su akışı

Dayanıklı ve sağlam gövde

Kolay montaj


Ürün Ölçüleri:

Uzunluk: 21 cm

Başlık Çapı: 6x6 Cm


Paket İçeriği:

1 Adet Su Tasarruflu Arıtmalı Duş Başlığı

Bu ürünü -"KREDİ KARTI" ile (3D Secure güvenliğinde) veya ürün elinize ulaştığında -"KAPIDA ÖDEME" sistemi ile satın alabilirsiniz.

Bonus Card

Axess

Kredi Kartları

Turkcell Mobil Ödeme

Avea Mobil Ödeme

PayPal Ödeme

3D Secure

GoDaddy 128 SSL Certificate

Aras Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı

Ups Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı
Diğer Ürünler