Her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz hediyeler siparişinizin içerisine eklenir!
örn:Ürün veya ürünlerinizin tutarı 50TL'yi geçtiğinde 1 adet 100TL'yi geçtiğinde ise 2 adet.


Click to Hide Notification

Click to Show Notification
Rengini Seç www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com
Her Gün Yeni Bir Ürün ve En iyi Fiyat.
Üye Girişi!
e-posta:
şifre:
Şifremi Unuttum
[_____site icinde urun aramasi yapmak icin ustteki alani kullaniniz_____]
POSTUREX BALENLİ KORSE KAMBURLUK ÖNLEYİCİ DİK DURUŞ KORSESİ (AYARLANABİLİR)

Posturex Balenli Korse Kamburluk Önleyici Dik Duruş Korsesi (ayarlanabilir)

Kadın ve erkek kullanabilir. Ayarlanabilir.

48,00 TL
29
,90
TL
+ 4.9 TL Kargo

BEĞEN / PAYLAŞ

Aklindatut.com kampanyalarını ve fırsatlarını kaçırmamak için beğen butonuna tıklayınız. Aklindatut.com Hergün Yeni Ürünleri Yakalayın!

 

Ağrılarınızı Hafifletir ve Duruş Pozisyonunuzu Düzelterek Dik Durmanızı Sağlar.

 

 

Onu rahatlıkla kıyafetinizin altında kullanabilirsiniz. Hem erkek hem kadınlar için uygundur. Ayarlanabilir cırt bantları sayesinde her bedene rahatlıkla uyar.
Balen nedir?

Korsenin daha dik görünmesini sağlayan, kumaş içine yerleştirilerek vücuda zarar vermesi engellenen, çubuk şeklindeki metal parçaya balen adı verilmektedir. Bu üründe 2 adet vardır


Kaslarınızın gevşemesine ve günlük aktivitelerinizde karşılaştığınız bel ağrılarınızın azalmasına yardımcı olur. Giysilerin altında bile rahatça kullanılabilir.Dik Duruş Korsesi Ayarlanabilir Posturex

 

 

Hem Kadın Hem Erkek Kullanabilmektedir Yapısı Sayesinde oldukça sağlam yapıdadır.PİYASADA SATILAN ÜRÜNLER GİBİ ÇİN MALI DEĞİLDİR .100% YERLİ ÜRETİMDİR.
Posturex sırt, omuz ve bel pozisyonlarını düzeltmeye destek sağlar. Sırt kamburluğunu önlemeye yardımcı olur. Omurgayı hizalamak için omuzları doğru pozisyonda olması için hafifçe çeker, genç görünmenizi sağlamak için daha uzun ve dik durmanıza yardımcı olur.Bu da bel ve omuz ağrısını hafifletmenize yardımcı olur. Tamamen ayarlanabilir tasarım, giymeyi kolay ve konforlu hale getirir. Otururken veya ayakta dururken iyi bir duruş oluşturmak için tüm gün boyunca giysilerinizin altına giyilebilir. Yerli üretimdir. 

 

Bu ürünü -" -"KREDİ KARTI" ile (3D Secure güvenliğinde) veya ürün elinize ulaştığında -"KAPIDA ÖDEME" sistemi ile satın alabilirsiniz.

Sepetinize Eklediğiniz tüm ürünlere, ADET-BOYUT sınırlaması olmaksızın, "TEK BİR KARGO ÜCRETİ" ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bonus Card

Axess

Kredi Kartları

Turkcell Mobil Ödeme

Avea Mobil Ödeme

PayPal Ödeme

3D Secure

GoDaddy 128 SSL Certificate

Aras Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı

Ups Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı
Diğer Ürünler