WhatsApp Sipariş Hattı:

KORNİŞMATİK - PERDE TAKMA APARATI (ORJİNAL 1 .SINIF)

Her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz hediyeler siparişinizin içerisine eklenir!
örn:Ürün veya ürünlerinizin tutarı 50TL'yi geçtiğinde 1 adet 100TL'yi geçtiğinde ise 2 adet.


Click to Hide Notification

Click to Show Notification
Rengini Seç www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com
Her Gün Yeni Bir Ürün ve En iyi Fiyat.
Üye Girişi!
e-posta:
şifre:
Şifremi Unuttum
[_____site icinde urun aramasi yapmak icin ustteki alani kullaniniz_____]
KORNİŞMATİK - PERDE TAKMA APARATI (ORJİNAL 1 .SINIF)

Kornişmatik Perde Takma Aparatı (ORJİNAL 1 .SINIF)

Zamanınız size kalsın, perde ve tüllerinizin takma işlemini perdematik ile 1 saniyeye indirdik!

80,00 TL
49
,90
TL
+ 3.9 TL Kargo

BEĞEN / PAYLAŞ

Aklindatut.com kampanyalarını ve fırsatlarını kaçırmamak için beğen butonuna tıklayınız. Aklindatut.com Hergün Yeni Ürünleri Yakalayın!

Zamanınız size kalsın, ile perde ve tüllerinizin takma işlemini 1 saniyeye indirdik!

 

Tül ve perde takarken zorlanan, istenmeyen kazaların önüne geçmek isteyenler için perde takmayı en zahmetsiz hale getiren harika bir buluş Otomatik Perde Takma Makinesi PerdeMatik: KornişMatik.

 

Perde takmak için artık merdiven ve sandalye kullanmaya, koltuk kanepe kenarlarında cambazlık yapmaya, cam kenarlarında denge oyunlarına Korniş matik ile son.

Perde takmak artık çok kolay.

Şüphesiz perdeleri, tülleri yıkadıktan sonra en büyük eziyet kornişe perdeyi asmaktır. Hele birde evin en uzunu siz iseniz bu görevden kaçma şansınız oldukça azdır. Dakikalarca yukarıya doğru uzanmanın yanı sıra, cam kenarlarında sandalye üzerinde cambazlık yapmakta bu işin zor taraflarındandır. Hele birde arada atlanan perde ucu olduğu zaman sinir katsayısı alır başını gider. İşte tüm bu zahmet, meşakkat ve zorluklar perde takma makinası perdematik ile son buluyor.

 

Oturduğunuz yerde kornişmatike perdenizi, tülünüzü takarak sadece seniyeler içerisinde kornişe aktararak kolayca asabilirsininiz.

 

 

Perde takmak için birini aramak, yüksek bir yere çıkma korkusu yaşamak istemiyorsanız perde takma aleti tam size göre bir üründür.

Perde Takma Aleti ile artık kollarınız yorulmadan, yüksek yerlere çıkmadan, yorulmadan, kimsenin yardımına ihtiyaç duymadan tül ve perdelerinizi pratik bir şekilde takabilirsiniz.

Sizde perde takarken tüm bu zorluklardan kurtulmak ve sevdiklerinizide bu dertten kurtarmak istiyorsanız kendiniz ve sevdikleriniz için aklindatut.com farkı ile satın alabilirsiniz.

Pratik Perde Takma Aleti son derece basit kullanımı ile hayatınızı maksimum kolaylaştıracaktır.

Tek yapmanız gereken koltuğunuza kurulup rahatça biritleri alete takıp, perde aparatını duvara paralel gelecek şekilde, uçtaki tırnakları kornişe geçirerek aşağıdaki itici çubuğu itmenizdir.

Artık perdeleriniz yerine takılmış olacaktır.

Nasıl Kullanılır?

Perdeyi takmak için kullanılacak aletini tavandaki kornişe takabilmeniz için aletin herhangi bir serbest ucuyla duvar arasında sağ veya sol taraftan 10 cm boşluk olması gerekmektedir.

Eğer bu boşluk yoksa bir defaya mahsus olmak üzere duvar kenarında bu boşluğu kolayca yapmanız mümkündür.

Kornişin vidalarını çıkartarak bir testere ile duvarla arasında 10 cm mesafe olacak şekilde düzgünce kesip, kornişi tekrar yerine monte etmeniz yeterli olacaktır. Sonra perdenizi kolayca saniyeler içinde takabilirsiniz.

 

 

Bu ürünü -"Turkcell / Avea" hatlı cep telefonunuz üzerinden, -"Paypal" ile , -"KREDİ KARTI" ile (3D Secure güvenliğinde) veya ürün elinize ulaştığında -"KAPIDA ÖDEME" sistemi ile satın alabilirsiniz.

Sepetinize ekleyerek sipariş verdiğiniz tüm ürünler için "TEK BİR KARGO ÜCRETİ" ödersiniz!

Bonus Card

Axess

Kredi Kartları

Turkcell Mobil Ödeme

Avea Mobil Ödeme

PayPal Ödeme

3D Secure

GoDaddy 128 SSL Certificate

Aras Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı

Ups Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı
Diğer Ürünler