WhatsApp Sipariş Hattı:

1 ADET OZODERM 4'LÜ SAÇ BAKIM SETİ

Her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz hediyeler siparişinizin içerisine eklenir!
örn:Ürün veya ürünlerinizin tutarı 50TL'yi geçtiğinde 1 adet 100TL'yi geçtiğinde ise 2 adet.


Click to Hide Notification

Click to Show Notification
Rengini Seç www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com
Her Gün Yeni Bir Ürün ve En iyi Fiyat.
Üye Girişi!
e-posta:
şifre:
Şifremi Unuttum
[_____site icinde urun aramasi yapmak icin ustteki alani kullaniniz_____]
1 ADET OZODERM 4'LÜ SAÇ BAKIM SETİ

OZODERM 4'lü Saç Bakım Seti

Ağarmış, yıpranmış, beyazlamış, canlılığını yitirmiş saçlarınız Ozoderm GOLD 4'lü set sayesinde artık sorun olmaktan çıkıyor.

104,00 TL
64
,90
TL
+ 4.9 TL Kargo

BEĞEN / PAYLAŞ

Aklindatut.com kampanyalarını ve fırsatlarını kaçırmamak için beğen butonuna tıklayınız. Aklindatut.com Hergün Yeni Ürünleri Yakalayın!

 

 

Günlük yaşamda karşılaşılan pek çok çevresel faktörler nedeniyle oluşan saç sorunlarında, doğal formülü sayesinde saçları besleyerek sağlık kazanmasını sağlar.

Şimdi Ozoderm 4'ü Birarada Tüm Sorunlarınızda Yanınızda

Ozoderm Gold 4×4 ile saçlarınız tam olarak koruma altına alınacak. Saçlarınızla ilgili sorununuz ne olursa olsun, 4?lü Ozoderm Gold Set ile çaresi elinizin altında olacak.

 

Saçlarınız ağarıyor mu? Saçlarınız dökülüyor mu? Kepek sorunu mu yaşıyorsunuz? Cansız ve mat saçlarınızı tekrar canlandırmak ve parlaklık kazandırmak mı istiyorsunuz? Kafanızda kaşıntı ve pul pul deri dökülmesi ya da yağlanma sorunu mu yaşıyorsunuz?

 

 

Genelde çevresel faktörlerden, yediklerinizden ya da metabolizma ile ilgili nedenlerden kaynaklanan tüm sorunların çaresi, Ozoderm Gold 4×4 Set ile hemen yanınızda. Kepek sorunu, saçların ağarması (beyaz saçlar), saç dökülmesi, saçların gittikçe daha cansız ve mat bir görünüm kazanması ya da kaşıntı gibi rahatsız edici ve sosyal yönden sizi sıkıntıya sokacak sorunların çözümlerini birleştirip tek bir paketle size sunduk. Düzenli bir şekilde Ozoderm Gold 4×4 Set kullanın, tüm saç sorunlarından kısa sürede kurtulun.

 

Ozoderm Gold 4X4 Saç Bakım Kürü 4'lü Set İçeriği

Saç Besleyici Şampuan (Hair Grow Shampoo) 300 ML

Saç Renklendirici (Grey Hair) 300 ML

Saç Besleyici Maske (Hair Mask) 300 ML

Saç Besleyici Serum (Hair Loss Serum) 300 ML

 

 

Ozoderm Gold 4×4 Set Neler İçerir?

Ozoderm Gold 4×4 Saç Bakım Seti, ihtiyaç duyduğunuz tüm saç bakım ürünlerini içermektedir. Saç dökülmesi, beyazlaması, kepek, kaşıntı, cansızlık, güçsüzlük gibi tüm saç sorunlarında kullanabileceğiniz ve farklı amaçlarla geliştirilmiş 4 ayrı üründen oluşur.

***Ozoderm Grey Hair Saç Beyazlık Giderici Losyon 300ml

Ozoderm Grey Hair beyaz saç giderici losyon beyazlamış saçlarınızın, düzenli kullanım sonucunda tekrar eski saç renginize dönmesini yardımcı olmaktadır. Saç köklerinize derinlemesine nufüz ederek yer yer ağarmış ya da tamamen beyazlamış olan saçlarınızı periyodik kullanım ile ilk gün ki haline dönmesine yardımcı olur

.

***Ozoderm Hair Grow Shampoo Saç Besleyici Şampuan 300ml

Periyodik bir kullanım gerektiren hair grow shampoo saç besleyici şampuan kırılmış, güçsüzleşmiş, cansızlaşmış, matlaşmış ve çatallanmakta olan saçlarınızı daha güçlü daha canlı daha parlak ve daha sağlıklı bir duruma getirmek için size hızlı etkisi sayesinde mükemmel bir saç bakımı uyguluyor.

***Ozoderm Hair Loss Serum Saç Besleyici Serum 300ml

Etkili bir saç bakımından yoksun kalmış olan saçlarınız zaman içerisinde güçsüzleşerek kırılmaya başlar. Bu kırılmaların ve cansızlaşmaların sonucu olarak saçlarınızda gözle görülür bir saç dökülmesi oluşur. Hair Loss Serum Saç Besleyici Serum dökülmekte olan saçlarınızın dökülmesini durdurarak dökülmüş olan saçlarınızın ilk gün ki gibi yeniden çıkmasına yardımcı olmaktadır.

***Ozoderm Hair Mask Saç Besleyici Maske 300ml

Hair mas saç besleyici maske Ozoderm Grey Hair Gold 4?lü set içeriğindeki 3 adet saç bakım ürünleri ile birlikte düzenli kullanıldığı durumda etkisini hızlı şekilde göstererek saçlarınızın daha çabuk gelişmesini ve elde edeceğiniz sonuca daha hızlı ulaşmanızı sağlayarak saçlarınıza gereken saç bakımını uygulumaktadır.

 

 

Bu ürünü -"Turkcell / Avea" hatlı cep telefonunuz üzerinden, -"Paypal" ile , -"KREDİ KARTI" ile (3D Secure güvenliğinde) veya ürün elinize ulaştığında -"KAPIDA ÖDEME" sistemi ile satın alabilirsiniz.

Sepetinize ekleyerek sipariş verdiğiniz tüm ürünler için "TEK BİR KARGO ÜCRETİ" ödersiniz!

Bonus Card

Axess

Kredi Kartları

Turkcell Mobil Ödeme

Avea Mobil Ödeme

PayPal Ödeme

3D Secure

GoDaddy 128 SSL Certificate

Aras Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı

Ups Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı
Diğer Ürünler