Her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz hediyeler siparişinizin içerisine eklenir!
örn:Ürün veya ürünlerinizin tutarı 50TL'yi geçtiğinde 1 adet 100TL'yi geçtiğinde ise 2 adet.


Click to Hide Notification

Click to Show Notification
Rengini Seç www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com
Her Gün Yeni Bir Ürün ve En iyi Fiyat.
Üye Girişi!
e-posta:
şifre:
Şifremi Unuttum
[_____site icinde urun aramasi yapmak icin ustteki alani kullaniniz_____]
NATO 3 PARÇA KİŞİSEL GÜVENLİK SETİ

Nato 3 Parça Kişisel Güvenlik Seti

ELEKTROŞOK CİHAZI , Kredi Kartı Şeklinde Çakı , NATO BİBER GAZI SPREY

120,00 TL
74
,90
TL
+ 4.9 TL Kargo

BEĞEN / PAYLAŞ

Aklindatut.com kampanyalarını ve fırsatlarını kaçırmamak için beğen butonuna tıklayınız. Aklindatut.com Hergün Yeni Ürünleri Yakalayın!

1 ADET Led Fenerli ELEKTROŞOK CİHAZI

1 ADET CardSharp (Kredi Kartı Şeklinde Çakı)

1 ADET NATO BİBER GAZI SPREY (Alman)


3'LÜ GÜVENLİK SETİNİN 1. PARÇASI Nato Biber Gazı (Spray) Göz Yaşartıcı Sprey

 1 ile 5 metreden daha uzaktan tinerci, gaspçı ve tacizcilere karşı kullanabilirsiniz. Bu spreyi Çantanız ve cebinizin roll-deodorant gibi taşıyacağınız bu korunma spreyini kendi emniyetiniz için mutlaka yanınızda bulundurunuz. 40ml lik biber gazı spray tüp Çantada ve cepte kolay taşınır Ozon tabakasına zarar vermez Üretim yeri Almanya - Berlin  Yüksek konsantrasyonlu ve anında tesirlidir Kullanımı hızlı pratik ve kolaydır.

 

3'LÜ GÜVENLİK SETİNİN 2. PARÇASI CardSharp (Kredi Kartı Şeklinde Çakı)

Cüzdanınızda bıçak taşıyabileceğinizi söylesek, ne düşünürdünüz? Dâhiyane ürünlerin mucidi dünyaca ünlü İain Sinclair'in imzalı tasarımına sahip, kart bıçak kredi kartı boyutlarındadır.  


Tasarım ve keskinlik olarak ödüllere doymayan Kart Şeklinde Bıçak şimdi daha keskin ve daha hafif üretildi; bu sayede Card Sharp, aklınıza gelebilecek her şeyi kesebilen bir bıçak oldu.


 

Kart bıçak aşırı güvenlikli bir üründür. Teknolojik yapımı, bıçağın kendi kendisine açılmasını engelleyecek koruma mekanizmasına sahip.


Normal boyutlardaki bir kartvizit gibidir fakat saniyeler içerisinde açılarak inanılmaz keskin bir bıçağa dönüşebilir.  


 

3'LÜ GÜVENLİK SETİNİN 3. PARÇASI ElektroŞok Aleti

El Feneri Elektroşok aletini, cebinizde, aracınızda rahat rahat taşıyabilirsiniz. Kişisel güvenliğiniz için kullandığınız müddetçe yasal olarakda herhangi bir problem teşkil etmez. Heryerde kullanabileceğiniz, El Feneri görünümlü şok cihazı sizi en kötü belalardan kurtarır.


Piyasanın en kaliteli ürünüdür. Savunma amaçlı en rahat kullanabileceğiniz cihazdır.


PLAJDA, TATİLDE, YOLDA her yerde SÜREKLİ YANINIZDA SAVUNMA AMAÇLI TAŞIYABİLECEĞİNİZ CİHAZ.... (AYNI ZAMANDA ELFENERİ olarakta kullanabilirsiniz.Şok Aleti taşıdığınız belli olmaz.)


Pile ihtiyaç olmadan şehir ceyranı ile şarz edebileceğiniz elektroşok savunma cihazı. Şarjı uzun süre gider. Çantanızda, aracınızın torpido gözünde, işyerinizde, cebinizde.


 

El feneri gibi gözüküyor ama aslında yüksek geriliminde elektrik verebilen böylece saldırganı etkisiz hale getiren bir elektroşok cihazıdır.(Aynı zamanda gerçek bir ledli fenerdir.)


Neden Elektroşok

Günümüzde şiddet eğilimli olaylar gün geçtikçe artmaktadır ,herhangi bir şiddet olayına (kapkaç,hırsızlık,yaralama, cinsel saldırı vb..) karşı kendinizi savunmak için bile olsa kullanacağınız kesici veya ateşli ürünler ile karşı tarafa zarar verdiğinizde yasal olarak sizi yasalarla karşı karşıya getirir ve suçlu olmanıza dahi sebebiyet verir .Elektroşok cihazı kullandığınızda karşınızdaki kişiye asla kalıcı zarar vermezsiniz .Cihazı karşınızdaki kişiye dokundurduğunuzda geçici olarak baygınlık veya kas gevşemesine sebebiyet verir ve dk ile 30 dk arasında kişi tam olarak eski sağlığına kavuşur bu süre kişiyi yakalamanız ,kaçmanız veya emniyet güçlerine teslim etmeniz için yeterli bir süredir.

 

Şık ve Korumalı Kılıfında

Prizden Kolayca Şarj İmkanı

Arka kısmında emniyet düğmesi mevcuttur.


180Gr ağırlık

1000Kv Elektrik Gücü

Boyutları: Uzunluk 17cm Kalınlık 3,5cm

Ledli ve Elektroşok El Feneri

Prizden Şarj Kablosu

Özel Korumalı Taşıma Kılıfı Kullanım broşürü ile berraber


Set İçeriği:

1 ADET Led Fenerli Type 1101 ELEKTROŞOK CİHAZI

1 ADET CardSharp (Kredi Kartı Şeklinde Çakı)

1 ADET NATO BİBER GAZI SPREY (Alman)

Bu ürünü "KREDİ KARTI" ile (3D Secure güvenliğinde) veya ürün elinize ulaştığında -"KAPIDA ÖDEME" sistemi ile satın alabilirsiniz.

Bonus Card

Axess

Kredi Kartları

Turkcell Mobil Ödeme

Avea Mobil Ödeme

PayPal Ödeme

3D Secure

GoDaddy 128 SSL Certificate

Aras Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı

Ups Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı
Diğer Ürünler