Her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz hediyeler siparişinizin içerisine eklenir!
örn:Ürün veya ürünlerinizin tutarı 50TL'yi geçtiğinde 1 adet 100TL'yi geçtiğinde ise 2 adet.


Click to Hide Notification

Click to Show Notification
Rengini Seç www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com
Her Gün Yeni Bir Ürün ve En iyi Fiyat.
Üye Girişi!
e-posta:
şifre:
Şifremi Unuttum
[_____site icinde urun aramasi yapmak icin ustteki alani kullaniniz_____]
YORGUNLUK-VARİS ÖNLEYİCİ ÇORAP MİRACLE SOCKS

Miracle Socks Yorgunluk-Varis Önleyici Çorap

Hiçbir rahatsızlık hissettirmeden olası ödemleri, ağrıları ve yorgunluğu yok eder.

32,00 TL
19
,90
TL
+ 4.9 TL Kargo

BEĞEN / PAYLAŞ

Aklindatut.com kampanyalarını ve fırsatlarını kaçırmamak için beğen butonuna tıklayınız. Aklindatut.com Hergün Yeni Ürünleri Yakalayın!

Sipariş Hattı: 02125725372


Özellikle belli bir yaşı geçtikten sonra bacaklarda oluşan şişmeler, varis gibi rahatsızlıklar kişinin hayat kalitesinden düşüren etkenlerdir.


Çok fazla ayakta durduğumuzda, bacaklarımızı uzun süre sarkıtarak oturduğumuzda veya uzun yolculuklarda da başımıza gelen şişme ve ağrıları önleyebilmek her zaman mümkün olmaz.


Böyle anlardan sonra eve yorgun argın gelir, bacaklarımızı uzatmak isteriz. Bazen günlerce sürebilen bu ağrıları ve şişmeleri önlemek artık mümkün!Miracle Socks Varis Çorabı ürününe ait detaylı bilgiler:

Varis hastalığını ilk aşamada, bacaklardaki kan dolaşımı bozukluğu ve bu bozukluğun sebebi bir deformasyon, görüntü kirliliği gibi algılayabiliriz. Önlemler alınmadığı takdirde ileriki evrelerde sıkıntılar daha da artar.

Yorgunluk ve Varis Önleyici Çorap'ın Faydaları:

Kan dolaşımını düzenler.

Damarların belirmesini önler.

Şişmeyi önler.

Bacak ve ayaklarda oluşan yorgunluk ağrılarını engeller.


Varis Nedir?


Tıbbi olarak varisin tanımı yorgunluk, düzensiz beslenme, spordan uzak hareketsiz bir yaşam, uzun süre ayakta kalma veya yerinde sabit oturma, genetik faktörler, mesleki gereklilikler (öğretmen, hostes, doktor, hemşire, sekreter, memur, satış görevlisi vb.) gibi pek çok sebeple bacaklarımızda meydana gelen damar rahatsızlığıdır.

 

Varis probleminin tüm dünyada görülme yaşı 20 lere kadar inmiştir. Özellikle genç yaşlarda estetik kaygılar sebebiyle varisi önleme çalışmaları hayati önem taşımaktadır!


En iyisi, ya varis belirtileri hiç başlamadan ya da ilk evrelerde bacaklarımız bize sinyalleri verir vermez önlem almaktır. Eğer siz de uzun süre ayakta çalışıyorsanız, gün sonuna evinize döndüğünüzde ayaklarınızı uzatma ihtiyacı hissediyorsanız, uzun yolculuklarda ayaklarınızı yere uzattığınızda bacaklarınızda şişlik oluşuyorsa, bacaklarınıza saatlerce masaj yaptırsanız da asla yetmeyecek gibi oluyorsa gelin önerimize kulak verin.


Bacaklarında varis oluşmuş kişilerde varis ağrılarını dindirmek için ya da henüz varis oluşmamış ama uzun süre ayakta kaldığında bacakları şişen, ödem yapan, ağrıyan, yorulan kişiler için tek çözüm.


Ki zaten ameliyatsız varis tedavisi ya da varisi önleme yolları için doktorların hemen hepsi de varis çoraplarını önermektedir.


Miracle Socks Varis Çorabı, yorgunluk ve varis önleyici çorap bacaklarınızda hissedeceğiniz hafif ama etkili basınç ile size mükemmel bir rahatlama sağlayacak ve ağrılarınızın/varis oluşumunun önüne geçecek yepyeni bir ürün diyebiliriz. Bu ürünün bilindik varis çoraplarından farkı ise kullanımının çok rahat olmasında gizli.


Varis çorabı nasıl giyilir, her gün bu çoraplarla uğraşılır mı?

Bu daracık çorapla rahat edebilir miyim? gibi endişelere son veren ürünün kullanımı çok ama çok pratiktir ve gün içinde hiçbir rahatsızlık hissettirmediği gibi olası ödemleri, ağrıları ve yorgunluğu başlamadan önlemektedir. Siz de yorgunluk nasıl geçer sorusuna cevap arıyorsanız kendinize bir iyilik yapın.


Makinede yıkanmaya uygundur.

Günlük kullanım için uygundur.

Unisextir. Hem erkek, hem de kadınlar kullanabilir.

2 boy seçeneği:

36 - 40

40-44

Bu ürünü -"Turkcell / Avea" hatlı cep telefonunuz üzerinden, -"Paypal" ile , -"KREDİ KARTI" ile (3D Secure güvenliğinde) veya ürün elinize ulaştığında -"KAPIDA ÖDEME" sistemi ile satın alabilirsiniz.

Sepetinize Eklediğiniz tüm ürünlere, ADET-BOYUT sınırlaması olmaksızın, "TEK BİR KARGO ÜCRETİ" ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bonus Card

Axess

Kredi Kartları

Turkcell Mobil Ödeme

Avea Mobil Ödeme

PayPal Ödeme

3D Secure

GoDaddy 128 SSL Certificate

Aras Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı

Ups Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı
Diğer Ürünler