Her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz hediyeler siparişinizin içerisine eklenir!
örn:Ürün veya ürünlerinizin tutarı 50TL'yi geçtiğinde 1 adet 100TL'yi geçtiğinde ise 2 adet.


Click to Hide Notification

Click to Show Notification
Rengini Seç www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com
Her Gün Yeni Bir Ürün ve En iyi Fiyat.
Üye Girişi!
e-posta:
şifre:
Şifremi Unuttum
[_____site icinde urun aramasi yapmak icin ustteki alani kullaniniz_____]
MATCHA ÇAYI - MATCHA GRENN TEA

Matcha Çayı - Matcha Grenn Tea

Geleneksel Japon Çayı

56,00 TL
34
,90
TL
+ 4.9 TL Kargo

BEĞEN / PAYLAŞ

Aklindatut.com kampanyalarını ve fırsatlarını kaçırmamak için beğen butonuna tıklayınız. Aklindatut.com Hergün Yeni Ürünleri Yakalayın!

%100 Doğaldır.


Matcha çayı- Karışık Bitkisel Toz


İsterseniz çay olarak için isterseniz yoğurtla tüketin.

Matcha çayı en yararlı antioksidan tedarikçilerinden olup en kaliteli yeşil çay tozlarından biridir. Japon kültüründen gelen matcha çayı, ince bir toz haline getirilen çayın buharda pişmesiyle oluşmaktadır. Parlak ve yeşil rengini korumak için güneş ışınlarından korunarak içtiğimiz şeklini alır. Bu çay sağlık alanındaki en önemli bitkilerden biri olarak görülmektedir.

Hafızanızı Tazeler & Konsantrasyonunuzu Arttırır Matcha çayının önemli özelliklerinden birisi de dopamin ve serotonin üretimine sağladığı faydalardır. Bu iki kimyasal hafızada belirsizliği en aza indirgeyerek konsantrasyon arttırımında da oldukça etkilidir.İyi Bir Antioksidandır Matcha çayı, güzel bir cilt görünümüne kavuşmak için de birebir. İçerdiği antioksidan maddeler sayesinde UV radyasyonunun etkilerine karşı savaşır.
Tüm antioksidan içeren maddelerle karşılaştırıldığında en yüksek sonuçlar elde edilen bitkilerden biri de matcha çayıdır. Matcha çayı, içerdiği kateşinler sayesinde oldukça etkilidir.

Sakinleştirir Dinlenmek ve uyanık meditasyonlar sırasında da kullanılan matcha çayı, uyku düzeninin oluşturulması ve sinirlerin yatıştırılması için de tercih edilebilir.Kolesterolü İyileştirir Düzenli olarak tüketilen matcha çayı sayesinde kolesterol dengelenebiliyor..Enerji Ve Dayanıklılığı Arttırır Savaşa gitmeden önce Japon savaşçılarının tercih ettiği bir çay türü olan matcha çayının enerjiyi toplama gibi bir etkisi de bulunmaktadır.İyi Bir Kalori Yakıcıdır Matcha çayı içildiğinde normale göre 4 kat daha fazla hızlı bir kalori yakımı gerçekleşmektedir. Yağ yakımı yönünden de oldukça etkili olan matcha çayının bir faydası da kalp ritmini dengeleyebilirBağışıklık Güçlendiricidir Etkili bir antioksidan kaynağı olan matcha çayının yapısında A ve C vitaminleri, demir, protein ve kalsiyum gibi yararlı maddeler de bulunur. Bu sayede içildiği andan itibaren vücut kendini daha iyi hissedecek ve hastalıklara karşı savunmacı bir duvar görevi üstlenecektir.İçindeki Bitkiler:

Matcha - Camellia ? Sinensis)

Yeşil Çay (Green Tea)

Biberiye (Rosamarini)

Sandaloz (allum Sativum)

Kite (Tragacantha)

Şahtere (Fumaria Officinalis)

Funda Yaprağı (Herba ericea)

Açlık otu (Rhamnus Laternus)

Rezene (Foeniculum vulgare)

Defne Yaprağı (Laurus Nobilis)

Anason (Pimpinella Ansum)

Kekik (Thymus Serpyllum)

Mersin Yaprağı (Myrtus Communis)

Papatya (Matricaria Chamomilla)

Ardıç Tohumu (Juniperus Nanawilid)


Paket : 150 gram


 

 

Bu ürünü -"KREDİ KARTI" ile (3D Secure güvenliğinde) veya ürün elinize ulaştığında -"KAPIDA ÖDEME" sistemi ile satın alabilirsiniz.

Bonus Card

Axess

Kredi Kartları

Turkcell Mobil Ödeme

Avea Mobil Ödeme

PayPal Ödeme

3D Secure

GoDaddy 128 SSL Certificate

Aras Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı

Ups Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı
Diğer Ürünler