Her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz hediyeler siparişinizin içerisine eklenir!
örn:Ürün veya ürünlerinizin tutarı 50TL'yi geçtiğinde 1 adet 100TL'yi geçtiğinde ise 2 adet.


Click to Hide Notification

Click to Show Notification
Rengini Seç www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com
Her Gün Yeni Bir Ürün ve En iyi Fiyat.
Üye Girişi!
e-posta:
şifre:
Şifremi Unuttum
[_____site icinde urun aramasi yapmak icin ustteki alani kullaniniz_____]
KÖPEK BALIĞI YÜZGEÇ BUZLUK SHARK FİN

Köpek Balığı Yüzgeç Buzluk Shark Fin

İçeceklerinizi, içinde köpek balıkları yüzdürerek soğutmaya ne dersiniz? Bundan sonra içeceklerinizde köpek balığı yüzgeçleri görünecek.

13,00 TL
7
,90
TL
+ 4.9 TL Kargo

BEĞEN / PAYLAŞ

Aklindatut.com kampanyalarını ve fırsatlarını kaçırmamak için beğen butonuna tıklayınız. Aklindatut.com Hergün Yeni Ürünleri Yakalayın!

 

 

Köpekbalığı Yüzgeci Şeklinde Buz Kalıbı Shark Fin

 

Köpek balığından korkmayanımız yoktur. Ama bu eğlenceli tasarıma sahip Köpek Balığı Şeklinde Silikon Buzluk, köpek balığı korkularımızı biraz olsun dindirebilir.

 

İçeceklerinizin içine daha ne kadar küp şeklinde buz koymaya devam edebilirsiniz ki? Sıradanlıktan sıyrılmanın zamanı geldi. Evdeki buz kalıplarınızı ortadan kaldırın.

 

İçeceklerinizi, içinde köpek balıkları yüzdürerek soğutmaya ne dersiniz? Bundan sonra içeceklerinizde köpek balığı yüzgeçleri görünecek.

 

İlk gören arkadaşlarınızı biraz ürkütmek pahasına da olsa, Köpek Balığı Şeklinde Silikon Buzluk bundan sonra partilerin vazgeçilmezi olacak. Köpek balığının soğuk nefesi, içeceklerinizi buz gibi yapacak!

 

Silikon Kalıp Nedir?

Silikon, silis kumunun, yani camın ana maddesinin ileri teknoloji ile eritilmesi ile oluşur. Son derece sağlıklı olan bu madde mutfak ürünlerinde de, sağlıklı ve pratik olması bakımından sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır.

 

 

 

 

Bu ürünü -"Turkcell / Avea" hatlı cep telefonunuz üzerinden, -"Paypal" ile , -"KREDİ KARTI" ile (3D Secure güvenliğinde) veya ürün elinize ulaştığında -"KAPIDA ÖDEME" sistemi ile satın alabilirsiniz.

Sepetinize ekleyerek sipariş verdiğiniz tüm ürünler için "TEK BİR KARGO ÜCRETİ" ödersiniz!

Bonus Card

Axess

Kredi Kartları

Turkcell Mobil Ödeme

Avea Mobil Ödeme

PayPal Ödeme

3D Secure

GoDaddy 128 SSL Certificate

Aras Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı

Ups Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı
Diğer Ürünler