Her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz hediyeler siparişinizin içerisine eklenir!
örn:Ürün veya ürünlerinizin tutarı 50TL'yi geçtiğinde 1 adet 100TL'yi geçtiğinde ise 2 adet.


Click to Hide Notification

Click to Show Notification
Rengini Seç www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com
Her Gün Yeni Bir Ürün ve En iyi Fiyat.
Üye Girişi!
e-posta:
şifre:
Şifremi Unuttum
[_____site icinde urun aramasi yapmak icin ustteki alani kullaniniz_____]
KOLTUK ÜSTÜ BARDAKLIK COUCH COOZY CUP HOLDER

Koltuk Üstü Bardaklık Couch Coozy Cup Holder

Koltukların aralarına sıkıştırılarak kullanılır. Çok Pratik :)

48,00 TL
29
,90
TL
+ 4.9 TL Kargo

BEĞEN / PAYLAŞ

Aklindatut.com kampanyalarını ve fırsatlarını kaçırmamak için beğen butonuna tıklayınız. Aklindatut.com Hergün Yeni Ürünleri Yakalayın!

Koltuk Üstü Bardaklık Couch Coozy Cup Holder

Couch Cozy Cup Holder ile koltukta yayılarak bir şeyler içerken dökülme riskiyle keyfiniz kaçmayacak. Koltuk Üstü Bardaklık, aparatı sayesinde koltuk minderlerinin arasında sabitlenerek dökülmelere karşı kalkan görevi görüyor.
Ürün Özellikleri:

3 parçadan oluşur

Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir

Pratik ve Anlık kullanılabilir

Koltukların aralarına sıkıştırılarak kullanılırGerçekçi olalım, aramızdan kaç kişi laptop?ını çalışma masasında kullanıyor?Şöyle TV karşısına geçip bir yandan diziye ara sıra göz atarak kulak kabartmak öte yandan Facebook senin, Youtube benim gezinmek varken kim gider çalışma odasına?


Peki ya dikkatsiz bir anda kolunuz çarpar da o çay-kahve-kola-soda-bira tertemiz koltuklarınızın üzerine boca olursa! En iyi ihtimalle sizi ufak çaplı bir temizlik işi bekleyecek, en kötüsü koltuk yüzü değişmek.


Couch Cozy Cup Holder ile ne yardan geçeceksiniz ne serden. Gönlünüzce koltuğunuza yayılın. Canınız ne içmek istiyorsa bardağınıza doldurun. Koltuk Üstü Bardaklık?ınızı koltuk minderlerinin arasına sıkıştırın, bardağınızı da içine yerleştirin, gelsin keyfiniz.
Couch Cozy Cup Holder, 2?si uzatma aparatı olmak üzere 3 parçadan oluşur. Koltuk Üstü Bardaklık ile koltukta - canınız ne istiyorsa - bal gibi de içilir.


Ürün Boyutları:

2 adet uzatma aparatı EnxBoy 5x15cm


En x Boy Ölçüsü:

5 x 15 cm;

Üst Bardaklık Çapı: 8,5 cm;

Üst Tabla: 17,5 cm

 

 

Bu ürünü -"KREDİ KARTI" ile (3D Secure güvenliğinde) veya ürün elinize ulaştığında -"KAPIDA ÖDEME" sistemi ile satın alabilirsiniz.

Sepetinize Eklediğiniz tüm ürünlere, ADET-BOYUT sınırlaması olmaksızın, "TEK BİR KARGO ÜCRETİ" ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bonus Card

Axess

Kredi Kartları

Turkcell Mobil Ödeme

Avea Mobil Ödeme

PayPal Ödeme

3D Secure

GoDaddy 128 SSL Certificate

Aras Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı

Ups Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı
Diğer Ürünler