Her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz hediyeler siparişinizin içerisine eklenir!
örn:Ürün veya ürünlerinizin tutarı 50TL'yi geçtiğinde 1 adet 100TL'yi geçtiğinde ise 2 adet.


Click to Hide Notification

Click to Show Notification
Rengini Seç www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com
Her Gün Yeni Bir Ürün ve En iyi Fiyat.
Üye Girişi!
e-posta:
şifre:
Şifremi Unuttum
[_____site icinde urun aramasi yapmak icin ustteki alani kullaniniz_____]
KİRPİ TASARIMLI RENDE

Kirpi Tasarımlı Rende

Bu sevimli Kirpi Rende ile mutfağınız daha güzel gözükecek.

13,00 TL
7
,90
TL
+ 4.9 TL Kargo

BEĞEN / PAYLAŞ

Aklindatut.com kampanyalarını ve fırsatlarını kaçırmamak için beğen butonuna tıklayınız. Aklindatut.com Hergün Yeni Ürünleri Yakalayın!

 

Sevimli kirpilerin dikenli koruma kalkanları Kirpi Rendenin tasarımına ilham verdi. Mutfağınızda peynir, sarımsak gibi ince rende işleriniz bundan böyle kirpi rendenin dikenlerine emanet.

 

 

 

Kirpilerin korkunca tortop olarak birer diken topuna dönüştüğünü hepimiz biliyoruz fakat bu sevimli yaratıkların da tıpkı kediler gibi dört ayak üzerine düştüğünü biliyor muydunuz?

 

Aslına bakarsanız biz de üründen yola çıkarak tahminde bulunuyoruz. Kirpi Rendenin dört ayak üzerinde durması mutfakta öylesine kolaylık sağlıyor ki gerçek kirpilerin de hayatlarını kolaylaştıracak bu özelliğe sahip olmalarını onların adına diliyoruz.

 

Kirpi Rende ile peynirinizi, sarımsağınızı, limonunuzu kolaylıkla rendeleyebileceksiniz. Kirpi Rendenin ergonomik yapısı kullanım kolaylığı sağlarken şirin mi şirin tasarımı sizin için mutfakta geçen zamanı daha da eğlenceli hale getirecek.

 

Ölçüleri: 16 x 9,7 x 6,5 cm

 

Renk

Pembe ve siyah

 

 

Bu ürünü -"Turkcell / Avea" hatlı cep telefonunuz üzerinden, -"Paypal" ile , -"KREDİ KARTI" ile (3D Secure güvenliğinde) veya ürün elinize ulaştığında -"KAPIDA ÖDEME" sistemi ile satın alabilirsiniz.

Sepetinize Eklediğiniz tüm ürünlere, ADET-BOYUT sınırlaması olmaksızın, "TEK BİR KARGO ÜCRETİ" ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bonus Card

Axess

Kredi Kartları

Turkcell Mobil Ödeme

Avea Mobil Ödeme

PayPal Ödeme

3D Secure

GoDaddy 128 SSL Certificate

Aras Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı

Ups Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı
Diğer Ürünler