Her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz hediyeler siparişinizin içerisine eklenir!
örn:Ürün veya ürünlerinizin tutarı 50TL'yi geçtiğinde 1 adet 100TL'yi geçtiğinde ise 2 adet.


Click to Hide Notification

Click to Show Notification
Rengini Seç www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com
Her Gün Yeni Bir Ürün ve En iyi Fiyat.
Üye Girişi!
e-posta:
şifre:
Şifremi Unuttum
[_____site icinde urun aramasi yapmak icin ustteki alani kullaniniz_____]
KEDİ KÖPEK İONİC BAKIM TARAĞI

Kedi Köpek iyonizer Bakım Tarağı

Kedi Köpek Bakım Tarağı Ionic ile kokuları kolayca yok edebiliriz.

64,00 TL
39
,90
TL
+ 4.9 TL Kargo

BEĞEN / PAYLAŞ

Aklindatut.com kampanyalarını ve fırsatlarını kaçırmamak için beğen butonuna tıklayınız. Aklindatut.com Hergün Yeni Ürünleri Yakalayın!

 

Kedi Köpek ionic Bakım Tarağı - Pet Grooming ionic Brush

Evcil hayvanınızın için üretilen Kedi Köpek Bakım Tarağı Ionic ile kötü kokuları giderebilir, keçeleşmiş tüylerini kısa zamanda temizleyebilirsiniz.


Kötü kokuları ortadan kaldırır.

İyonik bir temizlik fırçasıdır.

Her türlü hayvan tüyü için uygundur.

1 adet 9 Voltluk pil ile çalışmaktadır.

Kısa zamanda sonuç verir.

Keçeleşmiş hayvan tüyleri için özel dizayn edilmiştir.

Keçeleşmiş tüyleri bile kısa zamanda temizleyip, arındırmaktadır.

 

Evcil hayvanlarımız, en yakın dostlarımızdır. Evlerimizde yemeğimizi dahi paylaşırız zamanı gelince onlarla. Yaşamımızın içindedirler. Bu sebeple çok özen gösteririz bu narin canlılara. Yaşamlarını en doğal haliyle sürdürebilmeleri için her ayrıntıyla ilgileniriz. Özellikle temizliklerine ayrı bir önem gösteririz. Evcil hayvanların temizliği, benim sağlığımızı da yakında etkiler çünkü. Bu sebeple hem onların sağlığı hem de kendi sağlığımız için temizlik konusunda titiz davranırız hep. Kedi Köpek Bakım Tarağı iyonizer , işte bu noktada en büyük yardımcımız olur.

 

Kedi Köpek Bakım Tarağı Ionic ile kokuları kolayca yok edebiliriz. Yüzeyinde yer alan iyonik fırça telleri ile koku partiküllerini ortadan kaldırır. Bu sebeple çok daha temiz ve sağlıklı bir evcil hayvanımız olur. Çünkü Kedi Köpek Bakım Tarağı Ionic, iyonik fırça telleri ile kokuya sebep olan her etkeni yok etmektedir. Yani koku ortadan kalkarken, aynı zamanda koku yaratan tüm zararlı maddeler de ortadan kalkmaktadır.

 

KULLANIMI:

Kolay bir kullanımı vardır. Kolayca ve hızlı bir biçimde etki eder. En sert kedi ya da köpek tüyünü dahi kolayca temizler. Gevşek bir biçimde temizleme işlemini gerçekleştirdiği için, hayvanların canını acıtmaz. Kedi Köpek Bakım Tarağı Ionic, 1 adet 9 Volt'luk pil ile çalışmaktadır. Kısa zamanda sonuç verir. Keçeleşmiş hayvan tüyleri için özel dizayn edilmiştir. Keçeleşmiş tüyleri bile kısa zamanda temizleyip, arındırmaktadır.

 

Kedi ve köpek bakımında dikkat edilmesi gereken ilk basamak nedir?

Bu noktada dikkat edilmesi gereken ilk konu, öncelikle tabi ki sağlık olmalıdır. Sağlık denildiğinde de akla ilk olarak aşılama ve bağırsak parazitlerinin tedavisi gelir. Aşılamada amaç, bulaşıcı ve evcil hayvanlar için ölümcül olabilecek pek çok hastalıktan bu hayvanları koruyabilmektir. Bu sebeple evcil hayvanların bakımında ilk önemli noktalardan biridir aşılama. Aşılama işlemleri yapılarak havyaların bulaşıcı hastalıklardan korunması ya da zarar görmeden kurtulması hedeflenir. Ayrıca parazitler de özellikle kedi ve köpeklerin yaşamlarının ilk dönemlerinde ölümcül olabilecek nitelikte sıkıntılar çıkarabilir. Ayrıca bu parazitler bizler için de tehlikelidir.

Ürün Paket İçeriği:

1 Adet Kedi Köpek Bakım Tarağı Ionic

 

 

Bu ürünü -"Turkcell / Avea" hatlı cep telefonunuz üzerinden, -"Paypal" ile , -"KREDİ KARTI" ile (3D Secure güvenliğinde) veya ürün elinize ulaştığında -"KAPIDA ÖDEME" sistemi ile satın alabilirsiniz.

Sepetinize Eklediğiniz tüm ürünlere, ADET-BOYUT sınırlaması olmaksızın, "TEK BİR KARGO ÜCRETİ" ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bonus Card

Axess

Kredi Kartları

Turkcell Mobil Ödeme

Avea Mobil Ödeme

PayPal Ödeme

3D Secure

GoDaddy 128 SSL Certificate

Aras Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı

Ups Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı
Diğer Ürünler