Her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz hediyeler siparişinizin içerisine eklenir!
örn:Ürün veya ürünlerinizin tutarı 50TL'yi geçtiğinde 1 adet 100TL'yi geçtiğinde ise 2 adet.


Click to Hide Notification

Click to Show Notification
Rengini Seç www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com
Her Gün Yeni Bir Ürün ve En iyi Fiyat.
Üye Girişi!
e-posta:
şifre:
Şifremi Unuttum
[_____site icinde urun aramasi yapmak icin ustteki alani kullaniniz_____]
DÖNER BAŞLIKLI CEP TELEFONU TUTUCU NANO GRİPGO

Gripgo 360 Derece Döner Başlıklı Cep Telefonu ve Navigasyon Cihazı Standı

Gripgo, tüm dünyada araç sahiplerinin vazgeçilmez bir aksesuarı olmuş, ergonomik ve fonksiyonel tasarımıyla sizin de aracınızın vazgeçilmez bir parçası olacaktır.

21,00 TL
12
,90
TL
+ 4.9 TL Kargo

BEĞEN / PAYLAŞ

Aklindatut.com kampanyalarını ve fırsatlarını kaçırmamak için beğen butonuna tıklayınız. Aklindatut.com Hergün Yeni Ürünleri Yakalayın!

Gripgo Cep Telefonu ve Navigasyon Cihazı Standı

Gripgo, tüm dünyada araç sahiplerinin vazgeçilmez bir aksesuarı olmuş, ergonomik ve fonksiyonel tasarımıyla sizin de aracınızın vazgeçilmez bir parçası olacaktır.

 

Yapışkanlı GRIPGO cep telefonu ve navigasyon cihazı standıyla tüm yolculuklarınızı gerçek konfor ve güvenle buluşturun!

 

Patentli yapışkan tasarımı, 360 derece döner başlığı ve ergonomik tasarımıyla GRIPGO aracınızın ayrılmaz bir parçası olmaya hazır.

 

Üzerine ihtiyacınıza göre cep telefonu ve navigasyon cihazınızı yapıştırabileceğiniz GRIPGO, telefon görüşmelerinizi trafikte rahatça yapabilme ya da emniyet içinde yol takibi şansı sunuyor.

 

Ellerinizi özgür bırakan tasarımıyla direksiyon hakimiyetini üst düzey tutabileceğiniz GRIPGO araç standının üzerindeki yapışkanını yıkayarak ilk günkü güçlü tutuşu yeniden sağlayabilir ve 360 derece dönebilen başlığıyla duruş pozisyonunu dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

 

Tüm dünyada araç sahiplerinin vazgeçilmez aksesuarı olmuş GRIPGO, ergonomik ve fonksiyonel tasarımıyla sizin de aracınızın en kullanışlı dinamiklerinden biri olacak.

 

Aracınızın dilediğiniz alanına özel vakumuyla kolayca monte edebileceğiniz GRIPGO, tüm markalar ve cihazlarla uyumlu olduğu gibi hiçbir kayma ve düşme yapmayacaktır.

 

 

 

Gripgo Araç Standı, 360 derece dönme özelliğiyle tam bir tasarım harikası. Üstelik aracınıza farklı bir hava ve şıklık da katacak.

 

Gripgo Yorumlarına bakıldığında bilhassa yıkanabilir oluşuyla kullanıcıların oldukça beğenisini kazandığını görebilmek mümkün. Patentli Yapışkan Tasarımı dahil olmak üzere en ince ayrıntıya göre planlanarak yapılmış.

 

Nasıl Temizlenir:

Gripgo'nun nano teknoloji ile üretilen tutucu yeşil kısmına toz ve kir yapışmışsa çok kolay şekilde temizleyebilirsiniz. Sadece su ile olalayarak toz ve kirden arındırabilirsiniz. Böylelikle nano tutucular eski tutma gücüne tekrar kavuşur.

Gripgo Cep Telefonu ve Navigasyon Cihazı Standı Ürün Özellikleri

 • Güvenli sürüş ve emniyetli yol takibi için ideal GRIPGO araç standı
 • Kullanım rahatlığına göre dilediğiniz alana monte edebileceğiniz yapışkanlı tasarım
 • Duruş pozisyonunu kişiye özel ayarlama imkanı sunan 360 derece dönebilen başlık
 • Telefon görüşmeleri ve navigasyon cihazı takibinde maksimum konfor sağlar.
 • Yıkandıktan sonra orijinal özelliklerini koruyan yapışkan
 • Patentli yapışkan tasarımı, 360 derece döner başlığı ve ergonomik tasarımıyla GRIPGO aracınızın iç dizaynını tamamlar.
 • Üzerine ihtiyacınıza göre cep telefonu ve navigasyon cihazınızı yapıştırabileceğiniz GRIPGO, telefon görüşmelerinizi trafikte rahatça yapabilme ya da emniyet içinde yol takibi şansı sunuyor.
 • Ellerinizi özgür bırakan tasarımıyla direksiyon hakimiyetini üst düzey tutabilirsiniz.
 • GRIPGO araç standının üzerindeki yapışkanını yıkayarak ilk günkü güçlü tutuşu yeniden sağlayabilir ve 360 derece dönebilen başlığıyla duruş pozisyonunu dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
 • Tüm dünyada araç sahiplerinin vazgeçilmez aksesuarı olmuş GRIPGO, ergonomik ve fonksiyonel tasarımıyla sizin de aracınızın en kullanışlı dinamiklerinden biri olacak.
 • Aracınızın dilediğiniz alanına özel vakumuyla kolayca monte edebileceğiniz GRIPGO, tüm markalar ve cihazlarla uyumlu olduğu gibi hiçbir kayma ve düşme yapmayacaktır.
 • Uzun ve kısa yolculuklarınızda yol güvenliğinizi arttıracak mükemmel ötesi bir ürün.

 

 

Bu ürünü -"Turkcell / Avea" hatlı cep telefonunuz üze

Bonus Card

Axess

Kredi Kartları

Turkcell Mobil Ödeme

Avea Mobil Ödeme

PayPal Ödeme

3D Secure

GoDaddy 128 SSL Certificate

Aras Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı

Ups Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı
Diğer Ürünler