Her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz hediyeler siparişinizin içerisine eklenir!
örn:Ürün veya ürünlerinizin tutarı 50TL'yi geçtiğinde 1 adet 100TL'yi geçtiğinde ise 2 adet.


Click to Hide Notification

Click to Show Notification
Rengini Seç www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com
Her Gün Yeni Bir Ürün ve En iyi Fiyat.
Üye Girişi!
e-posta:
şifre:
Şifremi Unuttum
[_____site icinde urun aramasi yapmak icin ustteki alani kullaniniz_____]
PROFESYONEL MANGAL TEMİZLEME FIRÇASI  GRİLL DADDY

Grill Daddy Profesyonel Mangal Temizleme Fırçası

Mangal temizlemek Grill Daddy ile çok kolay.

112,00 TL
69
,90
TL
+ 4.9 TL Kargo

BEĞEN / PAYLAŞ

Aklindatut.com kampanyalarını ve fırsatlarını kaçırmamak için beğen butonuna tıklayınız. Aklindatut.com Hergün Yeni Ürünleri Yakalayın!

Mangalcılar bu ürünü çok sevecek.Mangalınızı temizlemek artık çok kolay,bir kaç ufak hareketle mangalınız pırıl pırıl olacak. Grill daddy mangal temizleme fırçası ile mangal temizlemek çok kolay.Izgara nasıl temizlenir ? Grill Daddy bu sorunun cevabıdır. Mangaldan sonra, pişirilen etlerin yanık ve yağ kalıntılarını temizleme derdi artık ortadan kalkıyor.


Grill daddy Izgara Temizleme Aparatı sayesinde bu yorgunluk ve eziyetten kurtulacaksınız. Üzerindeki Su haznesi ile mangal sıcaklığında buharlaşarak etkili temizlik sunar.


Nasıl Kullanılır?


Ortasında bulunan kapağı açın ve su doldurun. Vanayı çevirirseniz su atmaya başlar.


Et pişirmenin en iyi ve en lezzetli yönü kendi yağıyla piştiği için ızgaradır. Fakat temizlemesi en zor olanda yine ızgaradır.


Bu zor temizliği pratik ve hijyenik bir şekilde yapabilmeniz için sizi sıcaktan uzak tutarak ellerinizin yanmasını engeller . 2 taraflı metal fırçası sayesinde mükemmel ve etkili temizlik sağlar. Estetik tasarımı ve kolay kullanımı sayesinde işinizi kolaylaştırır.


GRILL DADDY ÜRÜN ÖLÇÜLERİ :

Uzunluk: 37 cm

Temizleme Bölümü

Genişlik: 6 cm x 5 cm

 

 

Bu ürünü -"Turkcell / Avea" hatlı cep telefonunuz üzerinden, -"Paypal" ile , -"KREDİ KARTI" ile (3D Secure güvenliğinde) veya ürün elinize ulaştığında -"KAPIDA ÖDEME" sistemi ile satın alabilirsiniz.

Sepetinize Eklediğiniz tüm ürünlere, ADET-BOYUT sınırlaması olmaksızın, "TEK BİR KARGO ÜCRETİ" ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bonus Card

Axess

Kredi Kartları

Turkcell Mobil Ödeme

Avea Mobil Ödeme

PayPal Ödeme

3D Secure

GoDaddy 128 SSL Certificate

Aras Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı

Ups Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı
Diğer Ürünler