Her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz hediyeler siparişinizin içerisine eklenir!
örn:Ürün veya ürünlerinizin tutarı 50TL'yi geçtiğinde 1 adet 100TL'yi geçtiğinde ise 2 adet.


Click to Hide Notification

Click to Show Notification
Rengini Seç www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com
Her Gün Yeni Bir Ürün ve En iyi Fiyat.
Üye Girişi!
e-posta:
şifre:
Şifremi Unuttum
[_____site icinde urun aramasi yapmak icin ustteki alani kullaniniz_____]
GOJO TELEFON TUTUCU 2'Lİ

Gojo Telefon Tutucu 2'li

Siz başka işler ile meşgul olduğunuz zamanlarda telefon görüşmelerinizde, telefonu kulağınızda tutmaya yarayan bir icat.

27,00 TL
16
,90
TL
+ 4.9 TL Kargo

BEĞEN / PAYLAŞ

Aklindatut.com kampanyalarını ve fırsatlarını kaçırmamak için beğen butonuna tıklayınız. Aklindatut.com Hergün Yeni Ürünleri Yakalayın!

 

Gojo Hands Free siz başka işler ile meşgul olduğunuz zamanlarda telefon görüşmelerinizde, telefonu kulağınızda tutmaya yarayan bir icat.

 

Satış rekorları kıran bu Tv ürünü, ilk bakışta ne işe yaradığı bile anlaşılmayan ama kısa sürede kendini kabul ettiren tasarım harikası bir ürün.

 

Bilgisayar başında, mutfakta, arabada ister mobil ister cep telefonunuzla konuşurken şekilden şekle girmek zorunda kalabilirsiniz. Telefonu omzunuz ile boynunuz arasına tutturduğunuzda, hele bir de konuşma uzarsa, boyun ağrısı kaçınılmazdır. Cep telefonlarının çoğunda bulunan hands free özelliğinin ise işe yararlılığı tartışılır. Dip gürültüsü ve eko yüzünden, bir de telefondan uzaklaşılırsa karşı tarafın ne dediğini anlamak imkansız hale gelir.

 

GoJo Hands Free ise gerçek anlamda ellere özgürlük sağlıyor. Öyle telefonunuza kulaklık takıp yine eliniz kolunuz dolu olmuyor. Telefon Tutucu Başlığın mekanizması oldukça basit ama sağlam bir tekniği var. 2 .5 kiloya kadar ağırlığı kolaylıkla taşıyabilen GoJo Hands Free?nin telefonunuzu tutturacağınız tarafında bir vantuz bulunuyor. Telefonunuzu bu vantuza tutturduğunuzda ister koşun, zıplayın ister ceza alma korkusu olmadan araba kullanmaya devam edin.

Ayrıca yürüyüş yaparken de sevdikleriniz ile rahatça telefonda sohbet etmenizi sağlar.

 

Ürün Tanıtım Videosunu Mutlaka İzleyiniz !

Gojo hands free telefon görüşmelerinde iki elinizi birden kullanmanız gereken durumlarda yardımcı olur. Dakikalarca eliniz kulağınızda kalmanız gerekmez Gojo hands Free telefon tutucu görüşmelerinizde kolaylık sağlar.

Telefon Tutucu Başlık Phone Holder Gojo Paket İçeriği:

2 Gojo Hands Free Başlık

Renk : Siyah

Tırtıklı yüzeyleri düz zemine çeviren yapışkan tutucular. 4 ADET

Ürün telefon tutucu kısmı güçlü vantuz özelliğine sahiptir.

Ayarlanabilir başlık uzatılıp kısalaştırılabilir.

Tüm Telefonlar İle Uyumlu

Kablosuzdur.

 

 

Bu ürünü -"Turkcell / Avea" hatlı cep telefonunuz üzerinden, -"Paypal" ile , -"KREDİ KARTI" ile (3D Secure güvenliğinde) veya ürün elinize ulaştığında -"KAPIDA ÖDEME" sistemi ile satın alabilirsiniz.

Sepetinize ekleyerek sipariş verdiğiniz tüm ürünler için "TEK BİR KARGO ÜCRETİ" ödersiniz!

Bonus Card

Axess

Kredi Kartları

Turkcell Mobil Ödeme

Avea Mobil Ödeme

PayPal Ödeme

3D Secure

GoDaddy 128 SSL Certificate

Aras Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı

Ups Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı
Diğer Ürünler