Her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz hediyeler siparişinizin içerisine eklenir!
örn:Ürün veya ürünlerinizin tutarı 50TL'yi geçtiğinde 1 adet 100TL'yi geçtiğinde ise 2 adet.


Click to Hide Notification

Click to Show Notification
Rengini Seç www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com
Her Gün Yeni Bir Ürün ve En iyi Fiyat.
Üye Girişi!
e-posta:
şifre:
Şifremi Unuttum
[_____site icinde urun aramasi yapmak icin ustteki alani kullaniniz_____]
GALOŞMATİK OTOMATİK GALOŞ GİYDİRME MAKİNASI

Galoşmatik Galoş Makinası (50 Galoşmatik Galoşu Hediyeli)

Otomatik galoş giydirme makinası en önemli hijyen ürünlerinden..

240,00 TL
149
,90
TL
+ 4.9 TL Kargo

BEĞEN / PAYLAŞ

Aklindatut.com kampanyalarını ve fırsatlarını kaçırmamak için beğen butonuna tıklayınız. Aklindatut.com Hergün Yeni Ürünleri Yakalayın!

CORONA VİRÜSÜ DOLAYISIYLA HERKESİN YARARLANMASI İÇİN FİYATLAR GEÇİCİ OLARAK DÜŞÜRÜLMÜŞTÜR.HİJYENE ÖNEM GÖSTEREN EVLERİN , İŞYERİLERİN VE OFİSLERİN VAZGEÇİLMEZİ.

Kapıda ödeme Sipariş Hattı: 0212 572 53 72


Bas Giy Galoş Dispanseri


Otomatik Galoş Giydirme Makinası

Aklindatut.com Avantajıyla TÜRKİYE'NİN EN UYGUN FİYATLI GALOŞMATİĞİ!

Galoşmatik, galoş kullanımının yaygın olduğu insanların galoşu rahatça ayağına geçirmesi için dizayn edilmiş özel cihazlardır. Galoş makinası cihazlarının kullanımı ile hem insanların galoş giymek için sıra oluşturmaması, belli bir bölgede kalabalık yapmaması hem de kişilerin daha rahat bir şekilde zorlanmadan galoşu ayakkabısına takması amaçlanmıştır.

Özellikle yaşlı ve belli rahatsızlığı olan insanlar kendi kendine galoşu ayağına takmak için çok fazla zorlanıyorlar. Çünkü galoşu giyebilmek için ayağa kadar eğilmek gerekiyor. Galoşmatik, tüm bu zorluklara son veriyor.


Galoş giyicem diye şekilden şekile girip hatta düşüme tehlikesi geçirenler için harika bir ünün. Galoş makinası


Evde ve işte.


Galoş kullanmanın önemi

Galoşlar, temiz tutmak istediğimiz ve ayakkabı çıkaramayacağımız ortamlar için en pratik çözüm yöntemidir. Galoş, ayağa geçirilen lastikli poşetlerdir. Galoşlar sayesinde, müşterilerimize veya ziyaretçilerimize hijyenik bir ortam sunabiliriz. Bu sayede mekanımız, hem misafirimiz hem de bizim gözünde değer kazanır. Daha güzel bir ortam olmasına yardımcı olur. Bunların yanısıra giyilen galoşlar sayesinde ortam çok kirlenmeyeceği için, temizlik işlemleri de çok kısa sürecek, temizliğe ayıracağımız zaman çok büyük ölçüde düşecektir. Galoşlar daha çok temiz tutulmasına özen gösterilen ortamlarda kullanılmaktadır. Galoş giymek ise bazı insanlara zor gelmektedir. Bunun da pratik yöntemi galoşmatik aparatlarıdır. Galoşmatik cihazı sayesinde pratik ve kolay bir şekilde galoş giymek mümkün olmaktadır.


Galoşmatik : ekonomik, pratik ve HİJYENİK.


PASLANMAZ ÇELİK VE ALÜMİNYUM KARIŞIMDAN ÜRETİLMİŞTİR. DAYANIKLIDIR. 

SU İLE TEMAS HALİNDE BOZULMA OLMAZ 


Bir çok insan galoş giymekte zorlanır. Özellikle yaşlı insanlarda bu daha büyük bir sorundur. Çoğu zaman galoş giyerken insanların birbirinden yardım istediğine ve birbirlerine galoş giydirdiklerine şahit oluruz. Galoşmatik cihazı, bu sorunları ortadan kaldırmıştır. Galoşların çok yoğun kullanıldığı ortamlarda bu cihazların kullanılması hem kullanıcıya kolaylık sağlayacak hem de zamandan tasarruf ettirecektir.Galoş takma makinası Kullanımı:


Ayaginizi otomatin içine yerlestirin ve agirliginizla bastirin. Ayaginizi çekin ve ayni islemi diger ayaginiz içinde tekrarlayiniz. . Bu islem sonucunda galosunuzu zahmetsizce giymis olacaksiniz. Otomatimiz 22'den 52 numaraya kadar her ayak boyutu için tasarlanmis olup her yerde kolaylikla kullanilabilmektedir. Son derece saglam ve kullanisli bir mekanik galoşmatik. 


İSTERSENİZ KULLANDIĞINIZ GALOŞLARI YIKAYARAK TEKRAR TEKRAR KULLANABİLİRSİNİZ


Galoş Giyme Makinası Ölçüleri:

Uzunluk:41cm

Genişlik:20cm

Yükseklik:10cm

AĞIRLIK: 3,5 KG.


Özel kutusunda yollanmaktadır.


Galoş makinasının yanında 50 adet yedek galoş ücretsiz yollanmaktadır.


Yedek galoş satışımız vardır.

Bu ürünü "KREDİ KARTI" ile (3D Secure güvenliğinde) veya ürün elinize ulaştığında -"KAPIDA ÖDEME" sistemi ile satın alabilirsiniz.

Sepetinize Eklediğiniz tüm ürünlere, ADET-BOYUT sınırlaması olmaksızın, "TEK BİR KARGO ÜCRETİ" ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bonus Card

Axess

Kredi Kartları

Turkcell Mobil Ödeme

Avea Mobil Ödeme

PayPal Ödeme

3D Secure

GoDaddy 128 SSL Certificate

Aras Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı

Ups Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı
Diğer Ürünler