Her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz hediyeler siparişinizin içerisine eklenir!
örn:Ürün veya ürünlerinizin tutarı 50TL'yi geçtiğinde 1 adet 100TL'yi geçtiğinde ise 2 adet.


Click to Hide Notification

Click to Show Notification
Rengini Seç www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com
Her Gün Yeni Bir Ürün ve En iyi Fiyat.
Üye Girişi!
e-posta:
şifre:
Şifremi Unuttum
[_____site icinde urun aramasi yapmak icin ustteki alani kullaniniz_____]
GÜNEŞ ENERJİLİ - SOLAR POWERED - CAYDIRICI GERÇEKÇİ GÖRÜNÜMLÜ - SAHTE GÜVENLİK KAMERA CCD - GECE GÖRÜŞLÜ

GÜNEŞ ENERJİLİ - SOLAR POWERED - Caydırıcı Gerçekçi Görünümlü - Sahte Güvenlik kamera CCD - Gece Görüşlü

Hem pilli hem güneş enerjili.

184,00 TL
114
,90
TL
+ 4.9 TL Kargo

BEĞEN / PAYLAŞ

Aklindatut.com kampanyalarını ve fırsatlarını kaçırmamak için beğen butonuna tıklayınız. Aklindatut.com Hergün Yeni Ürünleri Yakalayın!

SOLAR SAHTE KAMERA KIRMIZI LEDLİ SOLAR TİP KAMERASu Geçirmez Ledli Caydırıcı Sahte KameraGüneş enerjili ile kendi enerjisini depolayan modeldir.

Kayıt ışığı özellikli.

Gerçekçi görünüm.

Su geçirmez.

Hareketli mekanizma.

Gece görüş özelliği görünümlü.


Ürünü dilerseniz pilli olarak da kullanabilirsiniz. Şarjlı pille kullanmanız halinde pili şarj ederek gece daha verimli kullanmanızı sağlar.dummy IR camera

Caydırıcı Solar (Güneş Enerjili) Fake KameraGünümüz koşullarında hırsızlık ve diğer suçlara karşı ev ve iş yerlerine kurulan güvenlik kameraları, bilindiği üzere pek çok cinayetin ya da hırsızlığın ortaya çıkmasında çok önemli bir payı vardır.Ancak resme aldanmamanızda fayda var; zira ürünün tek amacı çevreye karşı evin ya da işyerinin kamera ile korunduğu mesajını verebilmek.Gerçekçi görünümü sebebiyle caydırıcılık özelliği oldukça yüksek SOLAR Caydırıcı Sahte Güvenlik Kamerası Gece Görüş GörünümlüCaydırıcı Güvenlik Kamerasını apartman girişlerinde, işyerlerinde, garaj kapısında, müstakil evinizin girişine, yazlık evlerinizde veya koridorlarda istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Genelde güvenlik kamera sistemleri yapılan suçun kaydedilmesi yerine ilk etapta suçluyu caydırıcı bir etki yapması amacı kullanılmaktadır.Sizin için de iş işten geçtikten sonra kaydedilmiş yada kaydedilmemiş pek önemli değil ise bu ürün işinizin büyük bir kısmını caydırıcı kamera çözecektir. Yada gerçek kamera kullanıyor iseniz suçlunun gerçek kameranın nerde olduğunu fark etmeyecek şekilde yerleştirin.Diğer kameraları görünür yerlere koyup suçlu taklit kameralardan gizlenmeye çalışırken gerçek kameranın nerde olduğunu fark edemeyecek ve siz bu olanları suçluya fark ettirmeden kaydedebileceksiniz.Ürün Özellikleri:

Sahte Güvenlik Kamerası aktivasyon ışığı sayesinde kayıt yapıyormuş izlenimi verir!

Elektrik tesisatına ihtiyacı yoktur 2 Adet +AA Kalem pille İLE VEYA güneş enerjisi ile çalışır.


Gündüz depoladığı enerjiyi gece de kullanabilir.Sahte Kamera montaj parçaları dahil

Apartman girişlerinde, işyerlerinde, garaj kapısında, müstakil evinizin girişine, yazlık evlerinizde veya koridorlarda istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.Paket İçeriği:

1 Adet SOLAR Güneş Enerjili Caydırıcı Sahte Güvenlik Kamerası Gece Görüş Görünümlü

2 Adet Dubel

2 Adet Vida

1 adet kamera Güvenlik Etiketi

 

 

Bu ürünü -, -"KREDİ KARTI" ile (3D Secure güvenliğinde) veya ürün elinize ulaştığında -"KAPIDA ÖDEME" sistemi ile satın alabilirsiniz.

Sepetinize Eklediğiniz tüm ürünlere, ADET-BOYUT sınırlaması olmaksızın, "TEK BİR KARGO ÜCRETİ" ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bonus Card

Axess

Kredi Kartları

Turkcell Mobil Ödeme

Avea Mobil Ödeme

PayPal Ödeme

3D Secure

GoDaddy 128 SSL Certificate

Aras Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı

Ups Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı
Diğer Ürünler