Her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz hediyeler siparişinizin içerisine eklenir!
örn:Ürün veya ürünlerinizin tutarı 50TL'yi geçtiğinde 1 adet 100TL'yi geçtiğinde ise 2 adet.


Click to Hide Notification

Click to Show Notification
Rengini Seç www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com
Her Gün Yeni Bir Ürün ve En iyi Fiyat.
Üye Girişi!
e-posta:
şifre:
Şifremi Unuttum
[_____site icinde urun aramasi yapmak icin ustteki alani kullaniniz_____]
FUEL SHARK ARAÇ YAKIT TASARRUF CİHAZI

Fuel Shark Araç Yakıt Tasarruf Cihazı

Orjinal Fuel Shark ile Yakıt Tasarrufu Sağlayın

80,00 TL
49
,90
TL
+ 4.9 TL Kargo

BEĞEN / PAYLAŞ

Aklindatut.com kampanyalarını ve fırsatlarını kaçırmamak için beğen butonuna tıklayınız. Aklindatut.com Hergün Yeni Ürünleri Yakalayın!

Benzin,gaz,dizel kilometresini artırır

Aracınızın performansını artırır

Akünüzün ömrünü uzatır

Aracınızın beygir gücünü artırır

Aracınız anında çalışmaya başlar

 

Git gide artan benzin fiyatları karşısında Fuel Shark 'ı kullanarak benzin, mazot, gaz giderlerinizi azaltabilirsiniz. Fuel Shark motorun daha verimli çalışmasına yardımcı olurken bu da daha az benzin tüketimi sağlayacak böylece de paranız cebinizde kalacaktır.

 

CE belgesi bandrolüne ve test raporuna sahiptir.

Fuel Shark Tanıtım Videosu 1 :

Fuel Shark Tanıtım Videosu 2 :

Fuel Shark Tanıtım Videosu 3 :

Fuel Shark Nasıl Çalışır ?

 • Aracınızın elektrik sistemindeki elektrikli unsurlar birbirlerine bağlıdır.
 • Aracınızdan üstün performans elde etmek için aracınız temiz bir elektrik devresi ortamına sahip olmalıdır.
 • Pek çok araçta zamanla, muhtelif aksesuarların getirdiği yüke ve akülerin, bujilerin ve diğer parçaların normal aşınmasına bağlı olarak elektrik dengesizlikleri ortaya çıkabilmektedir.
 • Elektrik performansını en iyi düzeyde tutmak ve yakıt tüketimini azaltmak için aracınız dengeli bir voltaj ortamında daha iyi çalışacaktır.
 • İşte Fuel Shark 'ta bunu sağlar.
 • Çok amaçlı bir Voltaj Dengeleyici 'dir
 • .
 • Fuel Shark 'ın dünya genelinde patent bekleyen tasarımı aracınızın elektrik sistemini anında dengeli hale getirir ve sonuçta da yakıt verimliliği ve genel performans artar.
 • Aracınızın elektrik sistemini dengeli hale getirdiğinizde bunun sağlayacağı büyük faydalardan bir tanesi motorunuzun bujilerinin güçlü, kararlı bir kıvılcım üretmesi ve sonuç olarak da daha iyi bir yanma sağlamasıdır.
 • Bu da, daha temiz emisyonlara sahip olmanın yanında gücü artırabilmekte ve yakıt tüketimini azaltabilmektedir.
 • Bu devrim niteliğindeki teknoloji tüketicilere benzin istasyonlarında paradan tasarruf etmenin ucuz bir yolunu sağlarken aynı zamanda da çevrenin korunmasına da yardımcı olmaktadır.
 • Daha da iyisi, hiçbir kurulum masrafı yoktur.
 • Fuel Shark ı aracınızın çakmak soketine takmanız yeterlidir ve mavi ışık Fuel Shark ın çalıştığını ve tasarruf etmeye başladığınızı gösterecektir!

Fuel Shark gün boyu araçta takılı bırakabilir miyim?

Evet. Sabah motoru çalıştırmadan takın ve gün boyu takılı bırakın. Eğer çakmak soketiniz, aracınızın kontağını kapattıktan sonra açık kalıyorsa, aracınızı kullandığınız günün sonunda kontağı kapattıktan sonra Fuel Sharkyi çıkarmanızı tavsiye ediyoruz.

Fuel Shark'ın İşe Yaradığını Nasıl Anlarım?

Çakmak soketine taktığınızda LED ışık yanacaktır. Kendiniz de test edebilirsiniz. Deponuzu, ağzına kadar olmayacak şekilde doldurun. Hareket etmeden önce kilometre sayacında görünen km'yi not edin. Depo yaklaşık yarıya inene kadar kullanın. Kilometre sayacında görünen km'yi not edin ve artık kaç kilometre gittiğinizi biliyor olacaksınız. Deponuzu ağzına kadar olmayacak şekilde yeniden doldurmak için kaç litre aldığına bakın (önceki ile aynı benzini kullanın). Gerçek yakıt tüketiminizi bulmak için, kat ettiğiniz kilometre sayısını deponuzu yeniden doldurmak için gerekli litreye bölün. Şimdi aynı işlemi Fuel Shark'nizi kullanarak da yapın. Yakıt tüketimindeki farkı göreceksiniz.

Hangi Tip Otomobillerde Kullanılabilir?

Fuel Shark, benzinli ve dizel ve lpgli tüm otomobillerde kullanılabilir. Tasarruf oranı aracın yaşına, bakımına, modeline göre değişir.

Bonus Card

Axess

Kredi Kartları

Turkcell Mobil Ödeme

Avea Mobil Ödeme

PayPal Ödeme

3D Secure

GoDaddy 128 SSL Certificate

Aras Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı

Ups Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı
Diğer Ürünler