Her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz hediyeler siparişinizin içerisine eklenir!
örn:Ürün veya ürünlerinizin tutarı 50TL'yi geçtiğinde 1 adet 100TL'yi geçtiğinde ise 2 adet.


Click to Hide Notification

Click to Show Notification
Rengini Seç www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com
Her Gün Yeni Bir Ürün ve En iyi Fiyat.
Üye Girişi!
e-posta:
şifre:
Şifremi Unuttum
[_____site icinde urun aramasi yapmak icin ustteki alani kullaniniz_____]
FLOURİSH LAMA NANO YAPIŞKAN KAYDIRMAZ PED NANOTECH SABİTLEYİCİ TUTUCU

Flourish Lama Nano Yapışkan Kaydırmaz Ped Nanotech Sabitleyici Tutucu

2 adet set. Telefon ve tabletlerinizi ,kumanda, anahtar, kalem, halı, bardak ne isterseniz tutar

32,00 TL
19
,90
TL
+ 4.9 TL Kargo

BEĞEN / PAYLAŞ

Aklindatut.com kampanyalarını ve fırsatlarını kaçırmamak için beğen butonuna tıklayınız. Aklindatut.com Hergün Yeni Ürünleri Yakalayın!

Flourish Lama Nanopad Güçlü Yapışkanlı Çok Amaçlı Pad


Süper güçlü yapışkan

Önceki yapışkan jel pedlerinden farklı olarak, bu kauçuk yastık geliştirildi. Birkaç yıl teknik araştırmalardan sonra, yapışkan jel ped için yeni bir malzeme bulundu - FLOURISH LAMA. FLOURISH LAMA'nın viskozitesi, önceki ürünlerden 3 kat daha fazladır.


Flourish Lama Pad ile hiç bir çivi, vida yada yapıştırıcı kullanmadan her türlü eşyanızı sabitleyebilirsiniz.


Geniş uygulama

Bu devrim niteliğindeki nano kauçuk ped, cep telefonunuzu, uzaktan kumandayı, kamerayı, hoparlörünüzü, kupanızı,anahtarlarınızı tutmak, toz veya hayvan tüylerini elbiselerinizden çıkarmak için yaygın bir şekilde kullanılabilir. Ayna, cam, beyaz tahta, metal, mutfak dolapları veya karo, araba üzerine yapışabilir. Herhangi bir yere yapışmak için kullanın.

Hem dekoratif hem eğlenceli:


Telefon ve tabletlerinizi ,kumanda, anahtar, kalem, halı, bardak .... çeşitli eşyalarınızı her türlü yüzeye herhangi bir ekstra yapıştırıcı madde kullanmadan sabitleyebileceğiniz yeni nesil Nanotech Güçlü Yapıştırıcı Sabitleyici Tutucu Pad: Flourish Lama.


Flourish Lama Pad Yüzeylere zarar vermeden kolayca kullanabilirsiniz. Üstelik tozlandığı yada kirlendiğinde yıkamak suretiyle tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Flourish Lama Yeni Nesil Nanotech Güçlü Yapıştırıcı Sabitleyici Tutucu Pad yüzeyden kolayca ayrılma özelliğine sahip olduğundan ev, iş hayatınızda, mutfak, banyo, araba,ofis , toplantı odası vb gibi yerlerde çeşitli sabitleme veya yapıştırma uygulamalarında kullanılabilir.


Nanotech Güçlü Yapıştırıcı Sabitleyici Tutucu Pad: Flourish Lama


Çevre dostu Flourish Lama nano teknolojik bir üründür.

1+1 Paketlerde.

Tutucu parça içerisinde metal plaka bulunmaktadır.


Flourish Lama Yeni Nesil Nanotech Güçlü Yapıştırıcı Sabitleyici Tutucu Pad Özellikleri:

İnanılmaz adaptasyon

Herhangi bir tutkal veya çivi gerekmez, sadece duvara veya pencereye yapıştırabilirsiniz Kullandığınızda, kaba bir duvarda bile nazikçe atarak duvara yapıştırabilirsiniz.

Yüksek elastikiyet

Kenardan hafifçe çekin ve iz bırakmadan çıkartın


Geri dönüşümlü ve çevre dostu

Lama yapışkan jel pedinde kirlenme veya tozlanma olup etkisi kaybolduğunda endişelenmeyin. Yapışkan jel pedi tekrar yıkayın ve kurutularak tekrar kullanın.


Non toxic

Flourish lama yapışkan jel ped mükemmel kalitede jelden yapılmıştır, cildiniz için tamamen zararsızdır. Lütfen sadece yemeyiniz.Paket içeriği: 2 x Kauçuk Kaymaz Araç Telefon Tutucu Lama Flourish"

 

 

Bu ürünü -"Turkcell / Avea" hatlı cep telefonunuz üzerinden, -"Paypal" ile , -"KREDİ KARTI" ile (3D Secure güvenliğinde) veya ürün elinize ulaştığında -"KAPIDA ÖDEME" sistemi ile satın alabilirsiniz.

Sepetinize Eklediğiniz tüm ürünlere, ADET-BOYUT sınırlaması olmaksızın, "TEK BİR KARGO ÜCRETİ" ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bonus Card

Axess

Kredi Kartları

Turkcell Mobil Ödeme

Avea Mobil Ödeme

PayPal Ödeme

3D Secure

GoDaddy 128 SSL Certificate

Aras Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı

Ups Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı
Diğer Ürünler