Her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz hediyeler siparişinizin içerisine eklenir!
örn:Ürün veya ürünlerinizin tutarı 50TL'yi geçtiğinde 1 adet 100TL'yi geçtiğinde ise 2 adet.


Click to Hide Notification

Click to Show Notification
Rengini Seç www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com
Her Gün Yeni Bir Ürün ve En iyi Fiyat.
Üye Girişi!
e-posta:
şifre:
Şifremi Unuttum
[_____site icinde urun aramasi yapmak icin ustteki alani kullaniniz_____]
ERVAMATİN ŞAMPUAN (SAÇ DÖKÜLMELERİ VE SORUNLARINDA)

Ervamatin Şampuan

Brezilya'dan ithal edilen. Saç dökülmesi, kepek sorunu, kırılgan ve kuru saçlar gibi sorunlarda kullanıma uygundur.

256,00 TL
159
,90
TL
+ 4.9 TL Kargo

BEĞEN / PAYLAŞ

Aklindatut.com kampanyalarını ve fırsatlarını kaçırmamak için beğen butonuna tıklayınız. Aklindatut.com Hergün Yeni Ürünleri Yakalayın!

 

Ervamatin Saç Çıkarıcı ve Onarıcı Şampuan Nedir?

Dünyada bir çok ülkede kullanılan etki ayağınıza geldi! Sadece yağmur ormanlarında yetişen bitkilerden elde edilen bu saf içerik sayesinde, saç dökülmesi, mat saçlar ve kepek problemlerine yardımcı olacak komple bakım şampuanı.

 

 

Ervamatin amazon ormanlarının doğal bitkilerinden formüle edilmiştir. Brezilya'da üretilmiştir.

 

Ervamatin Saç Şampuanı:

Saç dökülmesi, aşırı yağlı saç derisi ve kepek sorunlarına etkili bir yardımcı çözüm olarak üretildi. Ervamatin dünya çapında binlerce erkek ve kadın üzerinde denenip inanılmaz sonuçlar verdiği görülmüş, saç dökülmesini durdurmak için geliştirilmiş, bitkisel içeriğe sahip doğal bir üründür ve amazonların egzotik botanik bitkilerinden elde edilir. Saç kaybınızı durdurmaya yardımcı olmanın yanı sıra şimdiye kadar kaybettiğiniz saçların yenisinin çıkmasına da yardımcı olur. Ervamatin Şampuan her yaştan kadın ve erkek kullanabilir.

 

Yurt Dışı Tanıtım Videosu:

Neden Ervamatin?

Ervamatin Şampuanın içeriği Amazon Yağmur Ormanlarında bulunan saf ve doğal maddelerin bileşimidir. Solüsyonun içindeki kılcal damarları uyarıcı fitoterapik bu bileşenler, dünyada sadece Amazon Yağmur Ormanları bölgesinde bir araya geliyor. Bu saf içerik sayesinde ürün, tüm saç sorunlarında yardımcı olan bir yeteneğe sahiptir. Bu içerik özelliklede kepek, saç dökülmesi, saç derisi bakımı, yağlı saç ve saç yıpranması gibi sorunlar üzerinde son derece olumlu etkiler göstermiştir.

ERVAMATIN Saç Şampuanı Kullanmak için Sebepler:

saçlarınız dökülüyorsa veya döküldüyse kullanabilirsiniz,

saçlarınız yağlıysa kullanabilirsiniz,

saçlarınızda kepek varsa kepeği yok etmek için kullanabilirsiniz.

 

Ervamatin Kullanımı;

Normal şartlarda saçların haftada 3 defa yıkanması yeterlidir. Düzenli kullanılması etkisi bakımından önemlidir. Yıkamadan sonra saçlarınızı taramanız tavsiye edilmektedir. Erkekler ve bayanlar tarafından kullanılması uygundur.

Ervamatin Saç Çıkartıcı Nasıl Uygulanır?

Şampuanı avuç içinize çok az miktarda alarak, kafa derinize yavaşça 30 sn masaj yapın. 5 dakika sonra ve saçınızı durulayın.

Üretim Yeri Brezilya'dır.

 

Paket İçeriği;

1 şişe 160 ML Ervamatin Şampuan

 

 

 

Bu ürünü -"Turkcell / Avea" hatlı cep telefonunuz üzerinden, -"Paypal" ile , -"KREDİ KARTI" ile (3D Secure güvenliğinde) veya ürün elinize ulaştığında -"KAPIDA ÖDEME" sistemi ile satın alabilirsiniz.

Sepetinize Eklediğiniz tüm ürünlere, ADET-BOYUT sınırlaması olmaksızın, "TEK BİR KARGO ÜCRETİ" ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bize bu kelimelerden ulaştınız; ervamatin şampuan, ervamatin şampuan sipariş, ervamatin şampuan kullananlar, ervamatin şampuan tavsiyeleri, ervamatin şampuan nerede satılır, hesaplı, kampanya, en ucuz, nereden bulurum
Bonus Card

Axess

Kredi Kartları

Turkcell Mobil Ödeme

Avea Mobil Ödeme

PayPal Ödeme

3D Secure

GoDaddy 128 SSL Certificate

Aras Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı

Ups Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı
Diğer Ürünler