Her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz hediyeler siparişinizin içerisine eklenir!
örn:Ürün veya ürünlerinizin tutarı 50TL'yi geçtiğinde 1 adet 100TL'yi geçtiğinde ise 2 adet.


Click to Hide Notification

Click to Show Notification
Rengini Seç www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com
Her Gün Yeni Bir Ürün ve En iyi Fiyat.
Üye Girişi!
e-posta:
şifre:
Şifremi Unuttum
[_____site icinde urun aramasi yapmak icin ustteki alani kullaniniz_____]
ERVAMATİN SAÇ BAKIM LOSYONU 2 ADET

Ervamatin Saç Bakım Losyonu 2 Adet

Saç dökülmesi, kepek sorunu, saç dökülmesi, kellik, kırılgan ve kuru saçlar gibi sorunlarda kullanıma uygundur.

216,00 TL
134
,90
TL
+ 4.9 TL Kargo

BEĞEN / PAYLAŞ

Aklindatut.com kampanyalarını ve fırsatlarını kaçırmamak için beğen butonuna tıklayınız. Aklindatut.com Hergün Yeni Ürünleri Yakalayın!

Ervamatin şampuan stoklarımızdadır Losyon ise tükenmiştir.

Sipariş için arayınız 02125725372

Ervamatin Saç Çıkarıcı ve Onarıcı Losyon Nedir?

Dünyada bir çok ülkede kullanılan mucizevi etki ayağınıza geldi! Sadece yağmur ormanlarında yetişen bitkilerden elde edilen bu saf içerik sayesinde, saç dökülmesi, kellik, mat saçlar ve kepek problemlerine son vermeye yardımcı olacak komple bakım losyonu.

Tanıtım Filmini İzleyin

 

Ervamatin Saç Losyonu:

Saç dökülmesi, kellik, aşırı yağlı saç derisi ve kepek sorunlarına etkili bir yardımcı çözüm olarak üretildi. Ervamatin dünya çapında binlerce erkek ve kadın üzerinde denenip inanılmaz sonuçlar verdiği görülmüş, saç dökülmesini durdurmak için geliştirilmiş, bitkisel içeriğe sahip doğal bir üründür ve amazonların egzotik botanik bitkilerinden elde edilir. Saç kaybınızı durdurmaya yardımcı olmanın yanı sıra şimdiye kadar kaybettiğiniz saçların yenisinin çıkmasına da yardımcı olur. Ervamatin Losyonu her yaştan kadın ve erkek kullanabilir.

Neden Ervamatin?

Ervamatin Losyonun içeriği Amazon Yağmur Ormanlarında bulunan saf ve doğal maddelerin bileşimidir. Solüsyonun içindeki kılcal damarları uyarıcı fitoterapik bu bileşenler, dünyada sadece Amazon Yağmur Ormanları bölgesinde mucizevi bir biçimde bir araya geliyor. Bu saf içerik sayesinde ürün, tüm saç sorunlarında yardımcı olan bir yeteneğe sahiptir. -Bu içerik özelliklede kepek, saç dökülmesi, saç derisi bakımı, yağlı saç ve saç yıpranması gibi sorunlar üzerinde son derece olumlu etkiler göstermiştir.

ERVAMATIN Saç Losyonunu Kullanmak için Sebepler:

saçlarınız dökülüyorsa veya döküldüyse kullanabilirsiniz,

saçlarınız yağlıysa kullanabilirsiniz,

saçlarınızda kepek varsa kepeği yok etmek için kullanabilirsiniz.

Ervamatin Kullanımı;

Ervamatin Saç Bakım Losyonu avuç içinize çok az miktarda alarak saç derişinize 30 saniye süre ile masaj yaparak uygulayınız. Ürünü günde 2 defa saçınıza uygulamanız gerekmektedir. Uygulamadan sonra saçlarınızı yıkamanıza gerek yoktur. Normal şartlarda saçların haftada 3 defa yıkanması yeterlidir. Temiz ve kuru saçlara uygulanması etkisini artırmaktadır. Düzenli kullanılması etkisi bakımından önemlidir. Her gün uygulanacak olan 2 seansın aynı saatlerde yapılması daha faydalıdır. İşlemden sonra saçlarınızı taramanız tavsiye edilmektedir. Erkekler ve bayanlar tarafından kullanılması uygundur.

Ervamatin Saç Çıkartıcı Nasıl Uygulanır?

Saç Losyonunu avuç içinize çok az miktarda alarak, kafa derinize yavaşça 30 sn masaj yapın. Ürünü günde 2 kez saç derinize uygulayın. Yıkama veya durulama gerekmez. Bu şekilde düzenli bir kullanım sonrasında:

1. ve 2. ay

Kafa derisinin kepek probleminin ortadan kalkmasına yardımcı olur, saç kökünü besler ve aşırı kuruluk ve yağlanmayı önler, böylelikle folikül içi dengeyi sağlar, düzenler.

3. Ay

Saç dökülmesinin sona ermesine yardımcı olur. Saç çıkma döngüsünü düzene sokar. Uyuyan saç köklerinin uyarılmasını ve yaşama dönmesine yardımcı olur.

4. ve 5. Ay

Saç büyümesi yeniden gözle görüleblir.

 

Öneriler

Ervamatin Losyon, temiz ve kuru saça uygulanması etkisinin arttırılması için önerilmektedir.

Ürünün düzenli kullanılması işlevi açısından çok önemlidir.

Günde 2(iki) 'kez, hergün aynı saatlerde kullanılmalıdır.

Uygulamadan yaklaşık 3 dakika sonra saçın nazikçe tara

Bonus Card

Axess

Kredi Kartları

Turkcell Mobil Ödeme

Avea Mobil Ödeme

PayPal Ödeme

3D Secure

GoDaddy 128 SSL Certificate

Aras Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı

Ups Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı
Diğer Ürünler