Her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz hediyeler siparişinizin içerisine eklenir!
örn:Ürün veya ürünlerinizin tutarı 50TL'yi geçtiğinde 1 adet 100TL'yi geçtiğinde ise 2 adet.


Click to Hide Notification

Click to Show Notification
Rengini Seç www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com
Her Gün Yeni Bir Ürün ve En iyi Fiyat.
Üye Girişi!
e-posta:
şifre:
Şifremi Unuttum
[_____site icinde urun aramasi yapmak icin ustteki alani kullaniniz_____]
KEDİ OYUNCAĞI  DÖNEN FARELİ TIRMALAMA  FİNEPET FELİNE FRENZY

Dönen Fareli Tırmalama Kedi Oyuncağı FinePet Feline Frenzy

Kedi Fare Oyunu. Kediniz için çok eğlenceli bi oyuncak.

69,00 TL
42
,90
TL
+ 4.9 TL Kargo

BEĞEN / PAYLAŞ

Aklindatut.com kampanyalarını ve fırsatlarını kaçırmamak için beğen butonuna tıklayınız. Aklindatut.com Hergün Yeni Ürünleri Yakalayın!

FinePet Feline Frenzy Dönen Fareli Tırmalama Kedi Oyuncağı

Feline Frenzy With Scratch Pad kedinizin sağlığı düşünülerek üretilmiş kedi oyuncağıdır.Kenar boşlukları sayesinde içerisinde yer alan fare sayesinde kediniz avcılık hislerini yeniden kazanmasına yardımcı olacaktır.Avcılık hissinin yanı sıra her patisiyle dokunmaya çaılıştığında hareket eden fareyi yakalamaya çalışacaktır.


Dönen Fareli Tırmalama Kedi Oyuncağı FinePet Feline Frenzy Kedi Fare Oyunu


Fareli Eğitim Oyunu


Kedinizin zevk alarak oynayacağı keyifli vakit geçireceği tırmalama kedi oyuncağı.

 


Feline Frenzy With Scratch Pad kedinizin sağlığı düşünülerek üretilmiş kedi oyuncağıdır.Kenar boşlukları sayesinde içerisinde yer alan fare sayesinde kediniz avcılık hislerini yeniden kazanmasına yardımcı olacaktır.Avcılık hissinin yanı sıra her patisiyle dokunmaya çaılıştığında hareket eden fareyi yakalamaya çalışacaktır.Bu durumda kediniz oynarken sizinde izlerken keyif alacağı bir oyuncaktır.

Kedi fare oyunu


Orta kısmında bulunan tırmalama sayesinde eşyalarınızın biraz olsun kurtulmasını sağlayan özelliği bulunmaktadır.Sert plastik malzemeden yapılmıştır.Uzun seneler kullanacağınız kedi oyuncağıdır.


Kedinizi bu oyuncak ile oynarken seyretmek eğlenceli olacak.Bu ürün sayesinde kediniz oyuncak ile meşgul olacak ve sizin eşyalarınız ile uğraşmayacaktır.

 

 

Bu ürünü -"Turkcell / Avea" hatlı cep telefonunuz üzerinden, -"Paypal" ile , -"KREDİ KARTI" ile (3D Secure güvenliğinde) veya ürün elinize ulaştığında -"KAPIDA ÖDEME" sistemi ile satın alabilirsiniz.

Sepetinize Eklediğiniz tüm ürünlere, ADET-BOYUT sınırlaması olmaksızın, "TEK BİR KARGO ÜCRETİ" ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bonus Card

Axess

Kredi Kartları

Turkcell Mobil Ödeme

Avea Mobil Ödeme

PayPal Ödeme

3D Secure

GoDaddy 128 SSL Certificate

Aras Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı

Ups Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı
Diğer Ürünler