Her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz hediyeler siparişinizin içerisine eklenir!
örn:Ürün veya ürünlerinizin tutarı 50TL'yi geçtiğinde 1 adet 100TL'yi geçtiğinde ise 2 adet.


Click to Hide Notification

Click to Show Notification
Rengini Seç www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com
Her Gün Yeni Bir Ürün ve En iyi Fiyat.
Üye Girişi!
e-posta:
şifre:
Şifremi Unuttum
[_____site icinde urun aramasi yapmak icin ustteki alani kullaniniz_____]
BREFFO SPİDER PODİUM ÖRÜMCEK AYAK TELEFON TUTUCU

Breffo Spider Podium Telefon tutucu Örümcek Ayak 2011 Tasarım Ödüllü

Mobil Cihazlarınızı Sizin Yerinize O Tutuyor, Asıyor, Sabitliyor.

48,00 TL
29
,90
TL
+ 4.9 TL Kargo

BEĞEN / PAYLAŞ

Aklindatut.com kampanyalarını ve fırsatlarını kaçırmamak için beğen butonuna tıklayınız. Aklindatut.com Hergün Yeni Ürünleri Yakalayın!

 

Yılın En Yenilikçi Tasarımı Ödüllü Breffo Spider Podium "Örümcek Ayak" Mobil Cihazlarınızı Sizin Yerinize O Tutuyor, Asıyor, Sabitliyor.

Taşınabilir cihazları sabitlemek adına bugüne kadar birçok aksesuar üretildi. Tasarım harikası Spiderpodium ile ilk defa bir aksesuar, esnek yapısı ile taşınabilir cihazları yolculuklar esnasında istenilen yere ve istenilen şekilde sabitleme olanağı sunuyor. İster akıllı telefon, ister Mp3 çalar, ister fotoğraf makinesi? HER ZAMAN, HER YERDE, HER POZiSYONDA?

Arabada ve Seyahatte:

Spiderpodium mutfak dolabınızı, yatak başlığınızı veya başka bir yeri sizin için film izleme veya video konferans ortamına dönüştürür. Her türlü cihaz ile uyumlu Spiderpodium, her yerde kullanım kolaylığı sağlar.Evde, ofiste, seyahatte ve hatta arabada işinizi kolaylaştırır.

Tasarımı Ödüllü Spider Podium

iPhone ve tüm akıllı telefonları tamamlamak için tasarlanmış, çok fonksiyonlu bir aksesuar olan Spirerpodium artık Türkiye?de! Ödüllü tasarımıyla, Uluslararası Elektronik Eşya Tüketicileri Birliği Tarafından ?Dünyanın En Yenilikçi Ürünü? seçilen Spiderpodium, İngiliz Breffo firması tarafından geliştirildi.

 

Spiderpodium sadece iPhone ve akıllı telefonlar için geliştirilen bir konsept değil, aynı zamanda mini projektör cihazları, MP3 çalar, video oynatıcılar, fotoğraf makineleri, navigasyon cihazları gibi taşınabilir tüm mobil elektronik cihazlarla kullanmak mümkün. Taşıması çok kolay ve çok hafif. İster cebinizde, ister çantanızda ihtiyacınız olduğunda çıkarın ve kullanın!

 

Tasarımı Ödüllü Breffo Spider Podium

 

Spiderpodium, Bu gezegendeki tüm mobil cihazları tamamlamak için tasarlanmış harika bir aksesuar. İster fotoğraf makinenize tripod olarak kullanın, isterseniz telefonunuzu kolayca aracınıza monte edin veya MP3?ünüz için bir stand olsun. Spiderpodium hepsine uyar.

 

8 adet, 4 eklemli bacağı olan Spiderpodium, taşınabilir cihazları kolaylıkla kucaklayıp, istenen yere tutturur ve sabitler. Çelik ve SoftTouch polipropilen materyalleri kullanılarak üretilen Spiderpodium çok sağlam ve kullanışlıdır.

 

Spiderpodium ile hem fotoğraf makinenizi tripod olarak kullanabilir, hem telefonunuzu kolayca aracınıza veya bisikletinize monte edebilir hem de Mp3?ünüz için bir stand kurabilirsiniz. Her koşulda sizin en büyük rahatlığınız olabilecek olan Spiderpodium, aynı zamanda tarzınızı yansıtan en marjinal aksesuarınız olacak.

 

Evde ve Ofiste

Evde kullanım için idealdir. Spiderpodium mutfak dolabınızı, yatak başlığınızı veya başka bir yeri sizin için film izleme veya video konferans ortamına dönüştürür. Yeter ki tutunabileceği bir yer bulsun. Telefonunuzu masada sabitleyin kamerayı monitör üzerine asın. Spiderpodium mini projektörünüzü harika bir şekilde tamamlar ve mükemmel açıyı bulmanızı sağlar.

 

Tasarımı Ödüllü Breffo Spider Podium

 

Dahice bir tasarım!

8 kol 2'den daha iyidir. Spidepodium?unuzu kameranız için bir tripod olarak kullanabilirsiniz. Sadece düz yüzeylerde değil, her ortamda. Her cihaza uyumlu tek bir aksesuar!

2 renk seçeneği Siyah ve B

Bonus Card

Axess

Kredi Kartları

Turkcell Mobil Ödeme

Avea Mobil Ödeme

PayPal Ödeme

3D Secure

GoDaddy 128 SSL Certificate

Aras Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı

Ups Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı
Diğer Ürünler