Her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz hediyeler siparişinizin içerisine eklenir!
örn:Ürün veya ürünlerinizin tutarı 50TL'yi geçtiğinde 1 adet 100TL'yi geçtiğinde ise 2 adet.


Click to Hide Notification

Click to Show Notification
Rengini Seç www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com
Her Gün Yeni Bir Ürün ve En iyi Fiyat.
Üye Girişi!
e-posta:
şifre:
Şifremi Unuttum
[_____site icinde urun aramasi yapmak icin ustteki alani kullaniniz_____]
BİOSET TÜY DÖKÜCÜ SPREY

Bioset Tüy Dökücü Sprey 100cc

5 dakika içinde tüylerden kurtul.

24,00 TL
14
,90
TL
+ 4.9 TL Kargo

BEĞEN / PAYLAŞ

Aklindatut.com kampanyalarını ve fırsatlarını kaçırmamak için beğen butonuna tıklayınız. Aklindatut.com Hergün Yeni Ürünleri Yakalayın!

 

5 dakika içinde uyguladığınız alandaki tüm kıl ve tüyleri yok eder!

 

Sprey olduğu için kullanması kolaydır.


Sürekli Ağda Yapmaktansa Sprey Kullanıp Hiç Acı Çekmeden kurtulmak istememizsiniz?

 

Bioset tüy dökücü ve tüy azaltıcı Sprey, hem kadınların hem de erkeklerin en etkili tercihi.

 

Kışın tüyler, kadınları çok fazla rahatsız etmez. Tüy alma işlemini haftadan haftaya yapabilirler. Fakat yaz geldiğinde, tüyler daha büyük bir problem haline dönüşür. Özellikle alınan tüyler iki gün sonra çıkmaya başlar. İki günde çıkan tüyler ise ne alınabilir derecede uzun ne de sizi rahatsız etmeyecek kadar kısadır.


 

Kadınların ve Erkeklerin gönül rahatlığıyla kullanabilecekleri doğal tüy dökücü Bioset SPREY bu probleme çözüm getiriyor. Yapmanız Gereken tek şey tüy ve kılların bulunduğu bölgeye Bioset tüy dökücü spreyi sıkmak ve sadece 5 dakika beklemek daha sonra bol su ile yıkamanız yeterli olucaktır.Sonuç : 5 dakika sonrası tüy ve kıllardan eser kalmıycaktır vucudunuz tüm kıl ve tüylerden arınmış olucak Bioset tüy dökücü sprey tüyleri dökmenin yanı sıra azalmasını ve seyrekleşmesinede yardımcı olur.

 

Sürekli Ağda Yapmaktansa Sprey Kullanıp Hiç Acı Çekmeden kurtulmak İstemez misiniz ? Bioset tüy dökücü ve azaltıcı Sprey, hem kadınların hem de erkeklerin en etkili tercihi. Kıl, tüy meselesini dert eden, aşırı tüylenme problemi olan herkesin tüylerinden kurtulmak için kullandığı Bioset tüy dökücü ve azaltıcı Sprey, en doğal ve en ideal yöntem. Bioset tüy dökücü ve azaltıcı Sprey'in seanslarındaki asıl amaç kıl ve kıl köklerine nüfuz etmek ve bunları tahrip ederek bir daha çıkmamalarını sağlamaya yardımcı olmaktır.

 

Kullanım Talimatı:

İstenmeyen tüylerin bulunduğu bölgeye yeterli miktarda pskürtünüz. 5 dakika bekledikten sonra yıkayınız. Bu işlemden sonra ürünü kullandığınız bölgeye , nemlendirici bir krem veya ozonlanmış zeytin yağı uygulayınız.

 

İçerik: 100cc

 

 

 

Bu ürünü -"Turkcell / Avea" hatlı cep telefonunuz üzerinden, -"Paypal" ile , -"KREDİ KARTI" ile (3D Secure güvenliğinde) veya ürün elinize ulaştığında -"KAPIDA ÖDEME" sistemi ile satın alabilirsiniz.

Sepetinize Eklediğiniz tüm ürünlere, ADET-BOYUT sınırlaması olmaksızın, "TEK BİR KARGO ÜCRETİ" ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bonus Card

Axess

Kredi Kartları

Turkcell Mobil Ödeme

Avea Mobil Ödeme

PayPal Ödeme

3D Secure

GoDaddy 128 SSL Certificate

Aras Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı

Ups Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı
Diğer Ürünler