Her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz hediyeler siparişinizin içerisine eklenir!
örn:Ürün veya ürünlerinizin tutarı 50TL'yi geçtiğinde 1 adet 100TL'yi geçtiğinde ise 2 adet.


Click to Hide Notification

Click to Show Notification
Rengini Seç www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com
Her Gün Yeni Bir Ürün ve En iyi Fiyat.
Üye Girişi!
e-posta:
şifre:
Şifremi Unuttum
[_____site icinde urun aramasi yapmak icin ustteki alani kullaniniz_____]
BIÇAK BİLEME ALETİ - KESKİN BIÇAK BİLEYİCİ - BAVARİAN EDGE

Bavarian Edge Bıçak Bileme Aleti Keskin Bıçak Bileyici

Saniyeler içerisinde bıçaklarınız çok keskin olacak. İster tırtıklı ister düz.

69,00 TL
42
,90
TL
+ 4.9 TL Kargo

BEĞEN / PAYLAŞ

Aklindatut.com kampanyalarını ve fırsatlarını kaçırmamak için beğen butonuna tıklayınız. Aklindatut.com Hergün Yeni Ürünleri Yakalayın!

Razor sharp knives bavarian edge

Kaliteli Bıçak Bileme Aleti


Ravarian Edge bileme bıçağı, kalitesi ve keskinleştiriciliği ile bir çok kişinin dikkatini çekmekte. Özellikle kasaplar tarafından oldukça ilgi gören ürün, kalitesi ve keskinleştiriciliği ile kesim işlemlerinde kolaylık sağlamaktadır.Dayanıklı yapısıyla ve plastik gövdesiyle uzun ömürlü kullanabileceğiniz ürün, ihtiyacınız olduğu zamanlar bıçaklarınızı saniyeler içerisinde jilet gibi keskinleştirmenize yardımcı olur. Bu işlemi gerçekleştirirken herhangi bir zorluk yaşamazsınız. Yaylanma hareketi ile bıçaklarınızı kolaylıkla keskinleştirebilirsiniz. Bıçaklarınızı olması gerekenden daha iyi keskinleştirip sizlere kolaylık sağlayacaktır.


Ravarian Edge Bıçak Bileme Aleti Kullanımı

Kullanımı çok basit olan bu ürün sayesinde mükemmel keskin bıçaklara sahip olacaksınız. Yapmanız gereken tek şey bıçağı Bavarian Edge'nin gövdesine yerleştirmektir. İleri geri , yukarı aşağı hareket ettirerek çekip bırakmanız yeterli olacaktır. Ayrıca ileri geri hareket ettirirken çapraz hareketler de yaparak keskinliği ikiye katlayabilirsiniz. Bu hareketi bir kaç tur tekrarladıktan sonra bıçaklarınız fazlasıyla keskin kullanışlı olup size kolaylık sağlayacaktır.


Bu ürün sadece normal bıçakları keskinleştirmek için kullanılmamaktadır. Birçok kişinin keskinleştirmekte zorlandığı tırtıklı bıçakları bile bağımsız yaylı kolları sayesinde saniyeler içerisinde kolaylıkla keskinleştirebilmektedir.Ayrıca ürün içerisinde bulunan paslanmaz bileme taşı yer almakla birlikte, bıçak bileyici tavsiye noktasında bir çok kasap ve kurban kesim uzmanlarının tercihi olarak ifade edilmektedir.


Daha Keskin Bıçaklar için

Pürüzsüz yada tırtıklı her bıçak için mükemmel sonuçlar vermektedir. Kaliteli ve sağdam gövdesiyle bilinen bütün bileme makinalarından çok daha uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Diğer makinalar kadar kullanımı zor değildir. Yuvaya yerleştirildiği an bıçağın kenarları esner ve kolayca bileme işlemi gerçekleştirilir. Ayrıca yaylı kolları sayesinde bıçağı istediğiniz her açıdan bileyebilirsiniz.

 

 

Bu ürünü "KREDİ KARTI" ile (3D Secure güvenliğinde) veya ürün elinize ulaştığında -"KAPIDA ÖDEME" sistemi ile satın alabilirsiniz.

Sepetinize Eklediğiniz tüm ürünlere, ADET-BOYUT sınırlaması olmaksızın, "TEK BİR KARGO ÜCRETİ" ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bonus Card

Axess

Kredi Kartları

Turkcell Mobil Ödeme

Avea Mobil Ödeme

PayPal Ödeme

3D Secure

GoDaddy 128 SSL Certificate

Aras Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı

Ups Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı
Diğer Ürünler