Her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz hediyeler siparişinizin içerisine eklenir!
örn:Ürün veya ürünlerinizin tutarı 50TL'yi geçtiğinde 1 adet 100TL'yi geçtiğinde ise 2 adet.


Click to Hide Notification

Click to Show Notification
Rengini Seç www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com
Her Gün Yeni Bir Ürün ve En iyi Fiyat.
Üye Girişi!
e-posta:
şifre:
Şifremi Unuttum
[_____site icinde urun aramasi yapmak icin ustteki alani kullaniniz_____]
POSTUREX AYARLANABİLİR MANYETİK (MIKNATISLI) DİK DURUŞ KORSESİ - BEL DESTEKLİ

Ayarlanabilir Posturex Manyetik (Mıknatıslı) Dik Duruş Korsesi - Bel Destekli

Hem belde hem sırtta mıknatıslı ve ayarlanabilir.

72,00 TL
44
,90
TL
+ 4.9 TL Kargo

BEĞEN / PAYLAŞ

Aklindatut.com kampanyalarını ve fırsatlarını kaçırmamak için beğen butonuna tıklayınız. Aklindatut.com Hergün Yeni Ürünleri Yakalayın!

Ağrılarınızı Hafifletir ve Duruş Pozisyonunuzu Düzelterek Dik Durmanızı Sağlar.

Onu rahatlıkla kıyafetinizin altında kullanabilirsiniz. Hem erkek hem kadınlar için uygundur. Ayarlanabilir cırt bantları sayesinde her bedene rahatlıkla uyar.Güçlü ve etkili Manyetik Sırt Korsesi sırt ve bel ağrılarınızın azalmasına, kaslarınızın gevşemesine kan dolaşımınızın hızlanmasına yardımcı olur.


Hem bel kısmında hem sırt kısmında mıknatıs bulunmaktadır.


Kaslarınızın gevşemesine ve günlük aktivitelerinizde karşılaştığınız bel ağrılarınızın azalmasına yardımcı olur. Giysilerin altında bile rahatça kullanılabilir.  • Dik Duruş Korsesi Ayarlanabilir Posturex Manyetik (Mıknatıslı) Korse 4 Korse bir arada.
  • Manyetik Dik Duruş Korsesi ürünü hem dik durmayı sağlamakta hemde manyetik mıknatıslar sayesinde vücuttaki elektriği almaktadır .
  • Manyetik dik duruş korsesinde aynı zamanda manyetik bel kemeri özelliği vardır Manyetik Korse ürününün bel kısmında 2 adet plastik balenler sayesinde belin dik durmasına yardımcı olmaktadır
  • Posturex Dik Duruş Korsesi ürününde 4 özellik bir arada olması sayesinde belin dik durmasını, Balenli bel korsesi, Manyetik bel kemeri ve Manyetik dik duruş özelliklerini bir araya toplamaktadır .


Ürün Özellikleri:

Toplam 9 adet manyetik ve 2 adet plastik balen mevcuttur Unisize olup Tüm bedenlere uyumludur ayarlanabilir.Hem Bayan Hem Erkek Kullanabilmektedir Neopren Yapısı Sayesinde oldukça sağlam yapıdadır.PİYASADA SATILAN ÜRÜNLER GİBİ ÇİN MALI DEĞİLDİR .100% YERLİ ÜRETİMDİR.Posturex sırt, omuz ve bel pozisyonlarını düzeltmeye destek sağlar. Sırt kamburluğunu önlemeye yardımcı olur. Omurgayı hizalamak için omuzları doğru pozisyonda olması için hafifçe çeker, genç görünmenizi sağlamak için daha uzun ve dik durmanıza yardımcı olur. 9 entegre mıknatıs, kan dolaşımını artırabilir ve vücudun metabolizmasını iyileştirebilir. Bu da bel ve omuz ağrısını hafifletmenize yardımcı olur. Tamamen ayarlanabilir tasarım, giymeyi kolay ve konforlu hale getirir. Otururken veya ayakta dururken iyi bir duruş oluşturmak için tüm gün boyunca giysilerinizin altına giyilebilir.

Yerli üretimdir.

Sipariş hattı: 02125725372

 

 

Bu ürünü -"KREDİ KARTI" ile (3D Secure güvenliğinde) veya ürün elinize ulaştığında -"KAPIDA ÖDEME" sistemi ile satın alabilirsiniz.

Sepetinize Eklediğiniz tüm ürünlere, ADET-BOYUT sınırlaması olmaksızın, "TEK BİR KARGO ÜCRETİ" ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bonus Card

Axess

Kredi Kartları

Turkcell Mobil Ödeme

Avea Mobil Ödeme

PayPal Ödeme

3D Secure

GoDaddy 128 SSL Certificate

Aras Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı

Ups Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı
Diğer Ürünler