Her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz hediyeler siparişinizin içerisine eklenir!
örn:Ürün veya ürünlerinizin tutarı 50TL'yi geçtiğinde 1 adet 100TL'yi geçtiğinde ise 2 adet.


Click to Hide Notification

Click to Show Notification
Rengini Seç www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com
Her Gün Yeni Bir Ürün ve En iyi Fiyat.
Üye Girişi!
e-posta:
şifre:
Şifremi Unuttum
[_____site icinde urun aramasi yapmak icin ustteki alani kullaniniz_____]
ANTİK MİNERAL SAF MAGNEZYUM YAĞI 237 ML

Antik Mineral Saf Magnezyum Yağı 237 ml

Mangnezyum vucut için gerekli olan bir mineraldir.

Tükendi

BEĞEN / PAYLAŞ

Aklindatut.com kampanyalarını ve fırsatlarını kaçırmamak için beğen butonuna tıklayınız. Aklindatut.com Hergün Yeni Ürünleri Yakalayın!

1 Kutu 237 ML Ekonomik Boy

Türkiyenin Her Yerine Aras Kargo İle Siparişinizi Gönderiyoruz. Siparişiniz İsterseniz Size En Yakın Aras Kargo Şubesine Veya Vereceğiniz Adrese Yolluyoruz.Ödemeyi Siparişiniz Elinize Ulaşınca Kargo Çalışanına İster Nakit İsterseniz Kredi Kartı Ödeme Yapabilirsiniz. Yada sitemizden Online olarak da ödeyebilirsiniz.Sipariş Hattı: 02125725372


Ürün T.C. Sağlık Bakanlığı 5/11/2009 tarih ve 075566 sayılı izni ile izinlidir.

GMP, ISO9001, ISO1401 KALİTE STANDARTLARINDA ÜRETİLMİŞTİR.


Magnezyum Minerali Vucüt İçin Neden Önemli ?

Magnezyum başta kalp kası olmak üzere bütün kasların çalışması için esans mineraldir. Eksikliğinde kalp kaslarında çok ciddi problemler ortaya çıkabiliyor bunun haricinde sinir iletimi için önemli bir mineral ayrıca enerji üretimde yani vücuttaki biyokimyasal reaksiyonunda birçok adımında o faktör olarak rol alan bir mineral. Bir diğer önemli rolü de kalsiyum ile birlikte kemik ve dişlerin yapımında rol alır. Yani kemik ve dış yapımı deyince ilk akla gelen kalsiyumdan sonra 2. olarak mağnezyum minerali çok önemlidir. Kemik ve dış sağlığı için mutlaka ve mutlaka alınması gereken mineraldir. Bu görevlerinden dolayı özellikle enerji metabolizmasındaki görevinden dolayı günlük beslenmemizde mutlaka yer vermemiz gereken mineraldir. Vermediğiniz takdirde biyokimyasal reaksiyonlarda çok ciddi aksamalar meydana gelir.Bu da sizin günlük yaşamınızda ciddi problemlerle karşınıza çıkabilir.

Antik Mineral Magnezyum Yağı Nedir?

Antik Mineral, yeryüzü kabuğunun 2000 m kadar derinliğinden, Kuzey Avrupa'da bulunan ve Genç Permiyan Döneminden kalan bir jeolojik oluşum olan, Eski Zechstein Deniz yatağından çekiliyor. Geçen 250 milyon yıldır izole olan, hakiki Zechstein Magnezyumu dünyadaki doğal Magnezyumun ve diğer mineraller, en saf ve en bozulmamış kaynağı olarak tek başına durmaktadır ve Antik Mineralin her şişesi üzerinde bir saflık işareti bulunmaktadır. Antik Mineral, uygulayıcı hekimler tarafından hücresel Magnezyum düzeyini ve bazı mineralleri hızlı bir şekilde geri kazandırılması cilt ve altındaki doku tarafından kolayca emilmesi açısından, ALTIN STANDART olarak kabul edilmiştir. Bir çay kaşığında takriben, 560 mg Magnezyum ve diğer mineraller bulunmaktadır.

Cilt İçin Nasıl Kullanılır?

1-Uygulayacağınız cilt bölgesi temizleyin ve ıslak olmamasına özen gösterim

2-Magnezyum yağını cildinizin arzu ettiğiniz bölgesine sıkın

3-Hassas ciltler için 50% Magnezyum Yağı ve 50% suyu karıştırın.

4-Solüsyonun kurumasını bekleyin.

Ayrıca yıkamanıza ve durulamayabilirsiniz. Ancak yapışkan bir kalıntı oluşmuş ise, ilgili bölgeyi durulayın ve havlu ile kurulayın.

4-Masaj yaparak cilt tarafından iyice emilmesini sağlayın. Bu işlemleri günde 2 kez sabah akşam olmak üzere uygulamanız önerilir.

Alın Bel ve Boyun Bölgesinde Nasıl Kullanılır

1-Boyun ve alın bölgenize ayrıca saç diplerine uyguladıktan sonra masaj yaparak emilimini sağlayınız 2-Boyunda Kuyruk sokumuna kadar sıkınız ve daha sonra uyguladığınız bölgelere 5 dk masaj yapınız 3-20 dk bölgede kalmasını sağladıktan sonra isterseniz yıkayabilirsiniz.

Ürün T.C. Sağlık Bakanlığı 5/11/2009 tarih ve 075566 sayılı izni ile izinlidir.

GMP, ISO9001, ISO1401 KALİTE STANDARTLARINDA ÜRETİLMİŞTİR.

ÜRETİM YERİ HOLLANDA

8Fl. Oz (237ml) %100 PureBu ürün ilaç değildir.


Bonus Card

Axess

Kredi Kartları

Turkcell Mobil Ödeme

Avea Mobil Ödeme

PayPal Ödeme

3D Secure

GoDaddy 128 SSL Certificate

Aras Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı

Ups Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı
Diğer Ürünler