Her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz hediyeler siparişinizin içerisine eklenir!
örn:Ürün veya ürünlerinizin tutarı 50TL'yi geçtiğinde 1 adet 100TL'yi geçtiğinde ise 2 adet.


Click to Hide Notification

Click to Show Notification
Rengini Seç www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com
Her Gün Yeni Bir Ürün ve En iyi Fiyat.
Üye Girişi!
e-posta:
şifre:
Şifremi Unuttum
[_____site icinde urun aramasi yapmak icin ustteki alani kullaniniz_____]
ANAHTAR ŞEKLİNDE ŞİŞE AÇACAĞI - KEY BOTTLE OPENER

Anahtar Şeklinde Şişe Açacağı - Key Bottle Opener

Şişe açacağı her an yanınızda!

16,00 TL
9
,90
TL
+ 4.9 TL Kargo

BEĞEN / PAYLAŞ

Aklindatut.com kampanyalarını ve fırsatlarını kaçırmamak için beğen butonuna tıklayınız. Aklindatut.com Hergün Yeni Ürünleri Yakalayın!

 

Aranan kişi olmanın anahtarı


Doğum günü partisinin en hararetli anındasınız. Ya da arkadaşlarınızla sokakta oturuyorsunuz. Derken işte o zor imtihanla karşı karşıya kalıyorsunuz, açılması gereken bir/birden çok şişe, bir diğer deyişle lingo lingo şişeler (!)


Arkadaşlarınızı etkilemek için çakmağınızı hırpalamaya, dişinizi kırmaya, şişeyi kaldırım kenarında açacağım derken kırıp döküp saçmaya gerek var mı? 1 saniyede dertsiz tasasız şişe açmanın ve gerekiyorsa havanızı da atmanın çok daha cool bir yöntemi var: Suck UK Key Bottle Opener.


Anahtar Şeklinde Şişe Açacağının en güzel özelliği anahtarlığınızdaki diğer anahtarlarla kolaylıkla kaynaşacak olması. Böylelikle yanınızda ekstradan bir şişe açacağı taşıma gibi bir zahmete katlanmanıza gerek kalmaksızın şişe açacaklarının en havalısına sahip olacaksınız.


Evde, ofiste, arkadaşınızın doğum günü partisinde, deniz kenarında, sokakta, piknikte açılması gereken şişeler varsa akla ilk gelen ve aranan kişi siz olacaksınız. Örneğin: ?Mehmet nerde? Onda anahtar şeklinde şişe açacağı olacaktı.?Suck UK Key Bottle Opener sertleştirilmiş çelikten üretilmiştir. 20 gr ağırlığında ve 7,5 cm boyundadır.


ÜRÜN KENDİ ÖZEL KUTUSUNDA YOLLANIR.

 

 

Bu ürünü -"Turkcell / Avea" hatlı cep telefonunuz üzerinden, -"Paypal" ile , -"KREDİ KARTI" ile (3D Secure güvenliğinde) veya ürün elinize ulaştığında -"KAPIDA ÖDEME" sistemi ile satın alabilirsiniz.

Sepetinize Eklediğiniz tüm ürünlere, ADET-BOYUT sınırlaması olmaksızın, "TEK BİR KARGO ÜCRETİ" ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bonus Card

Axess

Kredi Kartları

Turkcell Mobil Ödeme

Avea Mobil Ödeme

PayPal Ödeme

3D Secure

GoDaddy 128 SSL Certificate

Aras Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı

Ups Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı
Diğer Ürünler