Her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz hediyeler siparişinizin içerisine eklenir!
örn:Ürün veya ürünlerinizin tutarı 50TL'yi geçtiğinde 1 adet 100TL'yi geçtiğinde ise 2 adet.


Click to Hide Notification

Click to Show Notification
Rengini Seç www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com
Her Gün Yeni Bir Ürün ve En iyi Fiyat.
Üye Girişi!
e-posta:
şifre:
Şifremi Unuttum
[_____site icinde urun aramasi yapmak icin ustteki alani kullaniniz_____]
ADD AİR ACTİVE 5500 FFP3 VENTİLSİZ KATLANIR YENİ NESİL YÜKSEK PERFORMANSLI SOLUNUM MASKESİ

Add Air Active 5500 FFP3 Ventilsiz Katlanır Yeni Nesil Yüksek Performanslı Solunum Maskesi

FFP3 arayanların tercihi.

80,00 TL
49
,90
TL
+ 4.9 TL Kargo

BEĞEN / PAYLAŞ

Aklindatut.com kampanyalarını ve fırsatlarını kaçırmamak için beğen butonuna tıklayınız. Aklindatut.com Hergün Yeni Ürünleri Yakalayın!

Air Active + FFP3 Ventilsiz Toz ve Sis Maskesi Maskesi (Bakteri ve Virüslere Karşı Maske)

Sipariş HATTI : 02125725372


Her ürün özel fabrika ortamında steril olarak paketlenmiştir.


Ürün Özellikleri

Air Active + FFP3 Ventilsiz Toz ve Sis Maskesi Maskesi (Bakteri ve Virüslere Karşı Maske)


N95'e Uygun Bakteri ve Virüs Maskesi

Düşük solunum dirençli filtre teknolojisi: Soluma direncini azaltırken, solunum kolaylığını ve konforunu artıran etkili bir filtre performansı sunar.


Özel 3 panelli tasarım: Çok çeşitli yüz şekillerine ve boyutlarına oturur, konuşma sırasında daha fazla yüz hareketini kapsar, bu sayede daha rahat takılır ve kullanılmadığında daha kolay saklanır.


Yüze tam oturan burun paneli: Kavisli ve düşük profilli tasarım, burun ve göz konturlarına iyi oturur, iyi bir görüş alanı sunar, göz donanımı ile uyumluluğu artırır.


Yenilikçi çene kayışı: Solunum cihazının yüze kolay takılması ve ayarlanması için tasarlanmıştır, konforlu oturma sağlar.Kabartmalı üst panel: Sıcak ve buğulu soluk verme havasının üst panelden akışını azaltarak, göz donanımında buğu oluşumunu azaltmaya yardımcı olur.


Air Active? Partikül Solunum Maskesi Gen1, performanstan ödün vermeden konfor ve stil sunar. Air Active yenilikçi yeni düşük solunum dirençli filtre teknolojisi ile daha az çabayla daha rahat nefes alabilirsiniz. Çok çeşitli endüstriyel uygulamalarda ve FFP3 koruma seviyesi gerektiren diğer durumlarda tozlara karşı korur.Katlanabilir olması sebebiyle çıkarttıktan sonra katlayarak poşetine koyabilirsiniz.Her yüze uygun.AYAR TOKASI

Maskenin yüze oturmasını ayarlamak için özel dizayn edilmiştir.

4 noktadan ayarlama ile yüze kolay oturma sağlar.

Maskeye ultrasonik kaynak ile tutturulmuştur.TESCİLLİ MODEL 2013/08095Ffp3Corona Vrüsünden Korur Mu?

Bu standart Avrupa standartlarının en üstüdür. N95 standardından daha yüksektir. FFP3 standardında maskelerin Corona tip viral salgınlarda en etkili maske tip olduğu belirtilmektedir. Daha evvel domuz gribi gibi salgınlarda başarılı olduğu gözlenen bu maske tip özellikle li bir noktada kendisini hisseden vatandaşlar tarafından tercih edilebilir konumdadır. Maske kullanımı da bir tedbir olarak önem arz etmektedir ancak en önemli tedbir Sağlık Bakanlığı'nın da Dünya Sağlık Örgütü'nün de dile getirdiği üzere hijyen kurallarına dikkat etmektir.
FFP3 Avrupa standardıdır ve N95?den daha yüksek performans gösterir.Sertifikaları ve Standartları:

CE 1437

EN149:2001+A1:2009

FFP3

 

 

Bu ürünü -"Turkcell / Avea" hatlı cep telefonunuz üzerinden, -"Paypal" ile , -"KREDİ KARTI" ile (3D Secure güvenliğinde) veya ürün elinize ulaştığında -"KAPIDA ÖDEME" sistemi ile satın alabilirsiniz.

Sepetinize Eklediğiniz tüm ürünlere, ADET-BOYUT sınırlaması olmaksızın, "TEK BİR KARGO ÜCRETİ" ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bonus Card

Axess

Kredi Kartları

Turkcell Mobil Ödeme

Avea Mobil Ödeme

PayPal Ödeme

3D Secure

GoDaddy 128 SSL Certificate

Aras Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı

Ups Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı
Diğer Ürünler