Her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz hediyeler siparişinizin içerisine eklenir!
örn:Ürün veya ürünlerinizin tutarı 50TL'yi geçtiğinde 1 adet 100TL'yi geçtiğinde ise 2 adet.


Click to Hide Notification

Click to Show Notification
Rengini Seç www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com
Her Gün Yeni Bir Ürün ve En iyi Fiyat.
Üye Girişi!
e-posta:
şifre:
Şifremi Unuttum
[_____site icinde urun aramasi yapmak icin ustteki alani kullaniniz_____]
5CM HAVA YASTIKLI BOY UZATICI TABANLIK -AYAKKABI UZATMA TABANLIĞI GİZLİ TOPUK TABAN YÜKSELTİCİ

5cm Hava Yastıklı Boy Uzatıcı Tabanlık -Ayakkabı Uzatma Tabanlığı Gizli Topuk Taban Yükseltici

Anında boyunuz uzasın

37,00 TL
22
,90
TL
+ 4.9 TL Kargo

BEĞEN / PAYLAŞ

Aklindatut.com kampanyalarını ve fırsatlarını kaçırmamak için beğen butonuna tıklayınız. Aklindatut.com Hergün Yeni Ürünleri Yakalayın!

Boy Uzatan Silikon Taban Yükseltici (1 ÇİFT)


NOT: ÜRÜN STANDART BEDENDİR. NUMARASIZDIR.

Artık boyunuz daha uzun görünebilir. Anında boyunuzu uzatabilirsiniz.En ekonomik, en etkili ve en kolay uygulanabilen boy uzatma çözümüdür.Boy uzatıcı jel silikon tabanlık. Özel kaliteli silikon alaşımdan imal edilmiştir. Dışarıdan kesinlikle fark edilmez.


Yumuşak jel silikon alaşımdan imal edildiği için kesinlikle herhangi bir rahatsızlık vermez ve koku yapmaz.Hassas ayak topuklarını rahatlatır. Yumuşak jelden imal edilmiş olan bu topuk yastığı her adımda rahatlık sağlar. Özel tasarım ile siz adım atarken ayağınızın maruz kaldığı sarsıntının soğurulmasına (emilmesine) yardımcı olur. Topuk dikeni olan hastalarda ağrıları azaltır tedaviye yardımcı olur.
Boyunuzun daha uzun görünmesini istiyor ve bunu ergonomik şekilde çözmek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın!Her türlü ayakkabıyla rahatlıkla kullanabileceğiniz tabanlık yumuşak yapısıyla yürürken ya da koşarken diz eklemlerinize uygulanan baskıyı da azaltacaktır.


Uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz tabanlığın tak çıkar yapısı sayesinde kolaylıkla yüksekliğini ayarlayabileceksiniz.


Dışarıdan kesinlikle fark edilmeyecek olan tabanlık sayesinde boyunuzun nasıl uzadığını kimse bilemeyecek. Ayakkabınızın topuk kısmına tabanlıkları yerleştiriniz.

Boy uzatıcı tabanlık siyah renktedir.

 

 

Bu ürünü -, -"KREDİ KARTI" ile (3D Secure güvenliğinde) veya ürün elinize ulaştığında -"KAPIDA ÖDEME" sistemi ile satın alabilirsiniz.

Sepetinize Eklediğiniz tüm ürünlere, ADET-BOYUT sınırlaması olmaksızın, "TEK BİR KARGO ÜCRETİ" ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bonus Card

Axess

Kredi Kartları

Turkcell Mobil Ödeme

Avea Mobil Ödeme

PayPal Ödeme

3D Secure

GoDaddy 128 SSL Certificate

Aras Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı

Ups Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı
Diğer Ürünler