Her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz hediyeler siparişinizin içerisine eklenir!
örn:Ürün veya ürünlerinizin tutarı 50TL'yi geçtiğinde 1 adet 100TL'yi geçtiğinde ise 2 adet.


Click to Hide Notification

Click to Show Notification
Rengini Seç www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com www.aklindatut.com
Her Gün Yeni Bir Ürün ve En iyi Fiyat.
Üye Girişi!
e-posta:
şifre:
Şifremi Unuttum
[_____site icinde urun aramasi yapmak icin ustteki alani kullaniniz_____]
3D NEODYMİUM MIKNATISLI PUZZLE 216 PARÇA MAGNACUBE  4MM

Yeni Nesil 3D Neodymium Mıknatıslı Puzzle 216 Parça 4mm

Kendinizi mıknatısların çekimine bırakın ve neler yapabileceğinizi görün.

136,00 TL
84
,90
TL
+ 4.9 TL Kargo

BEĞEN / PAYLAŞ

Aklindatut.com kampanyalarını ve fırsatlarını kaçırmamak için beğen butonuna tıklayınız. Aklindatut.com Hergün Yeni Ürünleri Yakalayın!

Yeni Nesil NeoCube Mıknatıslı 3D Puzzle - Black 216 - 4mm

MagnaCube

Buckyball


Mıknatıslı 3D Puzzle ile yapabilecekleriniz yalnızca hayal gücünüzle sınırlı. Kendinizi mıknatısların çekimine bırakın ve neler yapabileceğinizi görün. Mıknatıslı 3D Puzzle ile vazgeçilmez bir hobi edineceksiniz.

Mıknatıslı 3D Puzzle Nedir?

Mıknatıslı 3D Puzzle çok güçlü Neodymium mıknatıslardan üretilmiş 216 adet küreden oluşmaktadır. Neodymium küreleri birbirine ekleyerek, aklınıza gelen her türlü şekli yaratabilir, Manyetik küp 3D Puzzle ile yaratıcılığınızı geliştirebilirsiniz.

 

Mıknatıslı 3D Puzzle stres atmak, hayal gücünü zenginleştirmek ve gençlerin zihinsel gelişiminde eğitim amaçlı kullanmak için yaratılmış mükemmel bir 3 boyutlu puzzle?dır. MagnaCube Ortaya çıkardığınız her farklı şekil sadece bir sonrakini bulmanız için sizi kışkırtacak. Sonsuz yaratım potansiyeli ile Mıknatıslı 3D Puzzle yaratıcılığınızın ve sezginizin henüz keşfedilmemiş yollarını ortaya çıkaracak.

Manyetik küp Puzzle Aklınızın Kapılarını Açacak!

Mıknatıslı 3D Puzzle ile Neler Yapabilirsiniz?

Mıknatıslı 3D Puzzle manyetik küp ile yapabilecekleriniz yalnızca hayal gücünüzle sınırlı. Kendinizi mıknatısların çekimine bırakın ve neler yapabileceğinizi görün. Mıknatıslı 3D Puzzle ile vazgeçilmez bir hobi edineceksiniz.

Kendinize ve diğer Mıknatıslı 3D Puzzle fanatiklerine meydan okuyabilirsiniz.

Keşfedilmemiş Yaratıcılığınızı Ortaya Çıkarın!

Beyin Gücünüzü Arttırın...

Mıknatıslı 3D Puzzle ile beyin jimnastiği yaparak yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

 

Sol Beyin: ardışık, mantıksal, matematiksel, konuşma ve dil öğrenme gibi fonksiyonlarla yükümlüdür ve tekten tüme gider.

Sağ Beyin: Hafıza, hisler, görüntüler ve farkında olmadığımız fonksiyonları yönetir, şekilleri tanır ve tümü görür. Mıknatıslı 3D Puzzle ile her yeni şekil oluşturduğunuzda zihin egzersizi yapar, sağ ve sol beyin fonksiyonlarınızı aynı anda kullanırsınız.

Neden Tercih Etmeliyim?

MagnaCube Piyasadaki benzer ürünlerin çoğu sanayi kullanımı için imal edilmiş, düşük kalite neodymium mıknatıslardan oluşmaktadır. Nikel kaplamaları insan elinin sürekli temasta olması düşünülerek yapılmamıştır.

Aklindatut.com bir avuç dolusu teknik özellikleri belirsiz mıknatıs olarak size kargolanmaz. Özel kutusuzda kapınıza kadar gönderilecektir.


Ürün element olarak Neodymium (NdFeB) den üretilmiştir. 1000 sene sonra bile aynı çekim gücünü koruyacaktır. Elektromıknatıs olarak üretilmiş bir ürün alırsanız zamanla çekim kuvvetini kaybedecek ve sizin için metal yığınından başka bişe olmayacaktır.

Paket İçeriği:

216 adet 4 mm çapında nikel kaplama mıknatıslı küreden oluşur
Bu ürünü -"KREDİ KARTI" ile (3D Secure güvenliğinde) veya ürün elinize ulaştığında -"KAPIDA ÖDEME" sistemi ile satın alabilirsiniz.

Bonus Card

Axess

Kredi Kartları

Turkcell Mobil Ödeme

Avea Mobil Ödeme

PayPal Ödeme

3D Secure

GoDaddy 128 SSL Certificate

Aras Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı

Ups Kargo Kapıda Ödeme Fırsatı
Diğer Ürünler